Popüler China Hava Yolları Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Bulunduğu coğrafya'nın en büyük hava yolu şirketlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır. Birçok büyük hava yolu şirketleri ortaklıkları ve iştirakleri mevcuttur. China Hava Yolları, aynı zamanda küresel dünyada uluslararası bir firma yapısında olduğunu nitelemektedir.

China Hava Yolları Hakkında Kısa Bilgi

China Hava Yolları (CI), Tayvan'ın ulusal bayrak taşıyıcısı ve ülkenin en büyük hava yolu şirketidir. 1959 yılında kurulmuş ve SkyTeam ittifakının bir üyesidir. Taoyuan Uluslararası Havaalanı (TPE) ve Kaohsiung Uluslararası Havaalanı (KHH) merkezidir. Çin Havayolları Asya, Okyanusya, Avrupa ve Kuzey Amerika'da yaklaşık 100 noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Ayrıca, 20 diğer taşıyıcı ile kod anlaşması bulunmaktadır. Hava yolunun yan kuruluşları düşük maliyetli Mandarin Airlines (AE) ve Tigerair Taiwan (IT) taşıyıcılarını içermektedir. Filosu, 62 Airbus ve Boeing uçağından oluşmaktadır. China Hava Yolları uçuş hakkında gerekli donanıma sahip ve büyüme potansiyeli yüksek bir hava yolu şirketidir.

China Hava Yolları Nerelere Uçuş Gerçekleştirmektedir?

China Hava Yolları, Asya, Okyanusya, Avrupa ve Kuzey Amerika'da yaklaşık 100 noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. China Hava Yollarının uçuş gerçekleştirdiği uluslararası destinasyonlar; Amsterdam, Frankfurt, Roma, Londra, Lüksemburg, Tokyo Narita, Tokyo Haneda, Fukuoka, Nagoya, Hiroşima, Honolulu, Los Angeles, Ontario, New York, San Francisco, Vancouver, Chicago, Sydney, Brisbane, Melbourne, Auckland, Guam ve Palau gibi bir çok merkezi yerlere uçuş gerçekleştirmektedir. China Hava Yolları önümüzdeki yıllarda en kısa müddette yaptığı uçuş sayılarını arttıracak projeler yapmakta ve kendilerine yıllık gerçekleştirilecek uçuş kotaları koymaktadır.

China Hava Yolları Hizmetleri Neleri İçermektedir?

- Koltuklar çok fonksiyonlu olarak hizmet vermektedir.

- Bebekler için beşik hizmeti bulunmaktadır.

- Bebek bakımları için bebek bakım odaları bulunmaktadır.

- Çocuklu yolcular için çocuk eğlence odaları bulunmaktadır.

- Aynı zamanda 7 yaşından küçük çocuklar China Hava Yolları şirketinde ücretsiz olarak uçuş gerçekleştirebilmektedirler.

- Uyku bandı, örtü, yastık gibi uyku malzemeleri yolculara verilmektedir.

- Diş fırçası, diş macunu gibi ağız ve diş salığı için temel malzemeler yolculara tedarik edilmektedir.

- Uçaktaki yolcular vakit geçirebilmeleri için tv, yüzlerce film ve binlerce şarkı gibi etkinlikler mevcuttur.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
China Hava Yolları Firması İçin Yorum Yap


China Hava Yolları

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()