Zonguldak Kalkışlı Uçak Seferleri

Zonguldak Varışlı Uçak Seferleri

Zonguldak Hakkında

hakkında

Batı Karadeniz Bölgesinin en güzel ve en önemli şehirlerinden bir tanesidir. Karadeniz ülkeleri ile Türkiye'nin deniz ticaretine açılması konusunda kapı olma rolünü üstlenmektedir. Bu nedenle Zonguldak ili en önemli liman kenti olma özelliğine de sahiptir.

Zonguldak İklim

hakkında

Karadeniz ikliminin hakim sürdüğü Zonguldak ilinde kışlar çok daha soğuk geçmektedir. Hem sıcak hem de ılıman bir iklim görülmektedir. Her mevsim yağış görülmesine rağmen kıyı bölgelerden iç bölgelere doğru yağışlar azalmaktadır.

Zonguldak Nasıl Gidilir?

hakkında

Zonguldak iline ulaşmak için hava yolu, kara yolu, demir yolu ve deniz yolunu kullanmak mümkündür. Türkiye'nin her noktasından Zonguldak iline gitmek için hava yolunu tercih edenleri uçak bileti alarak hızlı ve güvenilir yolculuk yapabilmeleri mümkündür.

Zonguldak Mutfağı

hakkında

Türkiye'nin lezzet merkezi olarak görülen Zonguldak, unlu mamüller ile yapılan yemekleri ile de meşhurdur. Pırasalı mancar kestaneli el böreği, cizleme, pırasa dolması, sütlü armut, kömeç, beyaz baklava, baklaç, içli tavuk, devrek simidi, zılbıt Zonguldak iline özgü olan yöresel lezzetler arasında yer almaktadır.

Zonguldak Gezilecek Mekanlar

hakkında

Doğal güzellikleri ve plajları ile beğeni kazanan Zonguldak ilinde gezilmesi ve mutlaka görülmesi gereken çok güzel mekanlar bulunmaktadır. Hali Paşa Konağı, Köprülü Cami, Gökgöl Mağarası, Gülüç Baraj Gölü, Güneşli Şelaleleri Zonguldak ilinin en güzel mekanları arasındadır.

Zonguldak Alışveriş

hakkında

Alışveriş beklentisi içinde olanlar için Zonguldak tüm beklentileri karşılayabilmektedir. Alışveriş merkezlerinde ve kent merkezinde yer alan çarşılarda yöreye özgü eşyaları da bulmak mümkündür.

Zonguldak Ulaşım Yolları

hakkında

Tatil ya da iş amacı ile Zonguldak iline gitmek isteyenler için ulaşım seçenekleri arasında kara yolunun çok tercih ediliyor olmasına rağmen hava yolu, deniz yolu ve demir yolu da bulunmaktadır. Kent merkezine ulaşımın son derece rahat olduğunu gözlemlemek mümkündür.

Haritada Zonguldak

Zonguldak Uçak Firmaları

Zonguldak Uçak Bilet Fiyatları

Rota Fiyat