Artvin Kalkışlı Uçak Seferleri

Artvin Varışlı Uçak Seferleri

Artvin Hakkında

hakkında

Karadeniz Bölgesinin doğusunda yer alan Artvin ili doğası ve güzellikleri ile çok dikkat çekmektedir. Doğal ormanları, yüksek dağları, krater gölleri, yeşil yaylaları Artvin ilinin güzellikleri arasında yer almaktadır. Bakır madenlerine sahip olan Artvin engebeli bir arazi yapısına sahiptir.

Artvin İklim

hakkında

Yazları ılık ve kışları serin bir il olması nedeni ile Artvin tatil ve iş amacı ile tercih edilebilecek en güzel illerden bir tanesidir. Genel itibari ile Karadeniz iklim tipi hakim olmaktadır.

Artvin'e Nasıl Gidilir ?

hakkında

Artvin için bir seyahat planınız olduğunda şehirlerarası olarak düzenlenen uçak seferlerini kullanmak mümkün olmaktadır. Uçak ile seyahat etmek için Artvin ilinde havaalanı bulunmaması nedeni ile yakın illerde yer alan havaalanlarının kullanılması gerekmektedir.

Artvin Mutfağı

hakkında

Çok geniş ve zengin bir yemek kültürüne sahip olması nedeni ile Artvin mutfağında her damak lezzetine uygun olan yemekleri bulmak mümkündür. Yöreye has yemeklerin olmasının yanında Kafkas yöresinin izlerini Artvin mutfağında görmek mümkündür. Kuymak, hinkel, cergebas, börekler, çorbalar ve et yemekleri Artvin ilinde oldukça meşhurdur.

Artvin Gezilecek Mekanlar

hakkında

Yeryüzü cenneti olarak bilinen Artvin 5 bin yıllık bir geçmişe sahiptir. Kilise ve manastırlar, milli parklar, şelaleler, kanyonlar, kaleler ve plajlar Artvin ilinde mutlaka gezilmesi gereken yerler arasındadır. Artvin ili gezilecek yerler listesine mutlaka göz atmalısınız.

Artvin Alışveriş

hakkında

Artvin merkezde alışveriş yapılabilecek çok sayıda mekan bulunmaktadır. Artvin'i ziyaret etmek isteyenler gönüllerince Artvin yöresine has olan ürünleri satın alabilmektedir.

Artvin Ulaşım Yolları

hakkında

Karayolunu kullanarak Artvin'e Türkiye'nin her yerinden kolayca ulaşmak mümkündür. Hava yolunu kullanarak ve uçak bileti satın alarak Artvin iline ulaşmak ve doğal güzellerine hayran kalmak mümkündür. Yeşilliklerin ve doğal güzelliklerin arkasına saklanmış gizli bir cennet olan Artvin'e ulaştıktan sonra uzun süre oradan ayrılmak istemezsiniz.

Haritada Artvin

Artvin Uçak Firmaları

Artvin Uçak Bilet Fiyatları

Rota Fiyat