Kocaeli Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Kocaeli

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1995

 • adres

  ADRES

  Yahyakaptan Mahallesi, Çayırköy Köyü Seymen Cad. 41000 İzmit/Kocaeli
  MERKEZE UZAKLIK : 15 km

 • telefon

  TELEFON

  (0262) 335 0875

Kocaeli Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kocaeli Otogarı Varışlı Otobüs Seferleri

Kocaeli Otogarı Otobüs Firmaları

Kocaeli Otogarı Hakkında Bilgi

Sanayi yönünden oldukça gelişmiş olması sebebi ile çok yüksek bir nüfusa ve çok yüksek bir göç dalgasına maruz kalmakta olan Kocaeli şehrinde yer alan Kocaeli otogarı (İzmit şehirlerarasi otobüs terminali) içerisinde, ihtiyaçlara cevap verebilmesi için iyileştirme ve genişletme çalışmaları yapılmıştır. Kocaeli şehir merkezinin dışında Kocaeli’nin ilçelerinin de otogara otobüs ve minibüs kaldırıyor olması, otogara olan ulaşımı oldukça kolaylaştırmıştır. Ancak şehirden otogara ulaşımda para geçmemekte ve sadece şehre ait olan kent kartlar ile yolculuk yapılabilmektedir.

Otogarda yolcuların otobüs bekler iken bulundukları bekleme tesisi en son yapılan çalışmalar ile birlikte çok daha iyi bir duruma getirilmiştir. Ayrıca yemek yemek isteyenler için restoran – kafeler de otogarda yer alan bazı hizmetlerdendir. Yine otogar içerisinde marketler ve alışveriş yapılacak çeşitli dükkânlar da bulunuyor. Şehrin kendine özgü bir tatlı çeşidi olan pişmaniye de otogarda çokça satılmaktadır. Kocaeli Otogarı’nda otobüs bileti satılan doksan tane firma bulunuyor. Ayrıca otogar güvenlik için yirmi dört saat boyunca kamera ile izleniyor.

Haritada Kocaeli Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Kocaeli Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()