• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1959

 • kurucu

  KURUCU

  Cihat YEŞİL

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Tosya / Kastamonu

 • telefon

  TELEFON

  0 366 313 12 47

Firma Hakkında

Tosya Seyahat, ilk olarak 1950 yılında Tosya Doğan Turizm ismiyle taşımacılığa başlamıştır. O dönemde zor yol şartlarına rağmen dört tane otobüsle seferlerine devam eden firma, 1963 yılında dokuz otobüsçünün bireysel çabalarıyla Tosya Seyahat Otobüs İşletmesi adını alarak yenilenmiş ve 10 araçlık filosuyla Ankara - Tosya arasında da düzenli olarak hizmet vermeye başlamıştır. Zaman içerisinde gelişmelere ayak uydurarak büyüyen şirket, filosunu yenileme aşamasındadır.

Niçin Tosya Seyahat’i Seçerek Seyahat Etmelisiniz?

Kaliteli bir yolculuk deneyimini maksimum güvenlikle ve en keyifli şekilde sunmayı görevi olarak gören Tosya Seyahat’i tercih ederek yola çıkmak için birçok sebep var. Bunlardan bazılarını sizler için sıraladık:

 • Tosya Seyahat, kurulduğu günden bu güne kalitesinden ve ilkelerinden ödün vermemektedir. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ve etik kurallara olan bağlılığı, maddi kazançların üzerinde tutulmaktadır.
 • Bu ilkeler doğrultusunda, güler yüzlü personeli, profesyonel ekibiyle müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunma hedefindedir.
 • Tosya Seyahat, bölgesindeki az sayıda otobüs işletmeleri arasında lider konumdadır. Olabildiğince çok vatandaşa, onlara en yakın noktalardan hizmet sunma amacıyla hareket eden firma, yerelde sevilen ve güvenilen bir yolculuk alternatifi olarak sivrilmektedir.
 • Müşteri odaklı faaliyetlerini gerçekleştirmek adına, hizmet içi eğitimlere önem verir. Böylelikle zaten işinin ehli olan Tosya Seyahat personelleri, misafirlere maksimum güvenlik ve konfor sağlayacak şekilde eğitilirler.
 • Firma, karayolları Genel Müdürlüğü tarafından belirlenmiş hız sınırı konusunda titizlik gösteren ve kurallardan taviz vermeyen kaptanlara sahiptir. Bu gibi güvenlik konuları, Tosya Seyahat’in önceliklerindendir.

Tosya Seyahat Filosu

Tosya Seyahat 13 araçtan oluşan filosunu modern teknolojinin bütün imkanlarıyla donatma konusunda başarılı bir firmadır. Araçları Travego modelidir. Otobüslerinde geniş ve rahat koltuklar, lcd koltuk monitörü, usb girişi, 220 volt priz, okuma lambası, kulaklık, genel ve özel müzik yayını, televizyon yayını, radyo yayını, video izleme, oyun oynama gibi özellikler yer almaktadır.

Tosya Seyahat’in Sunduğu Hizmetler

 

 • Tosya Seyahat’in, başta Tosya merkezli olmak üzere İstanbul ve Ankara yönünde karşılıklı seferleri vardır.
 • Yolculuğunuz boyunca belirlenmiş dinlenme tesislerinde molalar verilir. Bu molalarda alışveriş, yeme içme, tuvalet ve diğer ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.
 • Yolculuğunuzun rahat ve konforlu geçmesi amacıyla, muanvinlik hizmeti sunulmaktadır.
 • Otobüslerde sıcak (kahve, çay vs) ve soğuk (su, gazlı içecek, meyve suyu vs) içecek ile tatlı ve tuzlu atıştırmalık (kraker, bisküvi, kek vs) ikram edilmektedir.
 • Cep telefonu kullanımı serbesttir. Bu sayede yolculuğunuz boyunca iletişiminizi devam ettirebilirsiniz.
 • Otobüslerde kişisel koltuk monitörü, televizyon yayını, radyo yayını, genel ve özel müzik yayını, USB girişi, 220 Volt priz, okuma lambası, kulaklık, video izleme, oyun oynama özellikleri bulunmaktadır.
 • Firma ayrıca, satın aldığınız bileti açığa alma özelliğiyle, vazgeçtiğiniz seyahatleri ileri tarihlere erteleme imkanı sunulmaktadır.

Tosya Seyahat Rotaları

Tosya Seyahat’in İstanbul yönünde Düzce, Sakarya, İzmit’i içine alan rotası bulunmaktadır. Ayrıca Ankara-Tosya arasında karşılıklı seferleri bulunur.

Tosya - Ankara arasında günde 2 sefer ve Tosya - İstanbul arasında günde 1 sefer düzenlenmektedir. İstanbul seferleri sırasında Dudullu ve Sultanbeyli’ye uğranır.

Tosya Seyahat Terminalleri

Tosya Seyahat’in şirkete ait özel bir terminali bulunmamaktadır. Firma, şehirler arası otobüs garlarında otobüs işletmelerinde kendine ayrılmış peronlarda hizmet vermektedir. Ayrıca İstanbul’da Otogar, Dudullu, Sultanbeyli ve Atışalanı; Ankara, Tosya’da merkez ve otogar şubelerinde acente hizmetini sürdürmektedir.

Tosya Seyahat uygun bilet alma seçenekleri

hizlibilet.com aracılığıyla Tosya Seyahat ucuz otobüs bileti ve rezervasyon alternatiflerini inceleyebilirsiniz. Aynı şekilde hizlibilet.com ile farklı seferleri ve bilet fiyatlarını karşılaştırabilir, satın alma işlemlerinizi online olarak hızla ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Tosya Seyahat Seferleri

Tosya Seyahat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

VEYSEL DÜZ 29.05.2019

tosya seyahat ile yolculuk yaptım fiyatlar yüksek hizmet pek iyi değil di

cenk 29.05.2019

tosya seyahat ile bir defa yolculuk yaptım gayet menun kaldım hizmet iyi

Tosya Seyahat Firması İçin Yorum Yap


Tosya Seyahat

4.00 PUAN

Çok İyi
50.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
50.00%
(1)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)