• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2015

 • kurucu

  KURUCU

  Nazmi Acar

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  İstanbul

 • telefon

  TELEFON

  (0212) 658 19 57

Firma Hakkında

Sahil Gülü Turizm, 2015 yılında Nazmi Acar tarafından İstanbul merkezli olarak kurulmuş yeni bir firmadır. Konforlu ve kaliteli hizmet sunmayı prensip olarak belirleyen firma, taşımacılık sektörüne yakın geçmişte girmiş olmasına rağmen hızlı bir şekilde kurumsal bir yapıya kavuşmuştur. Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunabilmek için çalışan Sahil Gülü Turizm, yolcularına kaliteli ve misafirlerinin güncel ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte bir filo ile hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet prensibine önem veren Sahil Gülü Turizm, sürekli olarak gelişerek her geçen gün daha kaliteli bir hizmet verme misyonunu gerçekleştirme yolunda büyümektedir.

Sahil Gülü Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

İstanbul merkezli Sahil Gülü Turizm’i tercih ederek seyahat etmeniz için en önemli sebeplerden bazıları:

 • Firma çalışanlarını özenle seçtiği ve her türlü eğitimi verdiği için, karşınızda iletişimi kuvvetli ve alanında uzman personeller bulunmaktadır.
 • Yolculuk esnasında araç içi ikramlar çeşitli ve oldukça lezzetli şekilde yolculara sunulmaktadır.
 • Sahil Gülü Turizm, kurumsal bir yapıya sahip olduğundan, karşılaştığınız sorunlar hızlı ve etkin bir şekilde çözülmektedir.
 • Sahil Gülü Turizm, tüm araçlarının temizliğine ve bakımına büyük önem verdiğinden, temiz ve güvenlik kontrolleri yapılmış bakımlı araçlarla yolculuk yaparsınız.
 • Firmanın prensiplerinde biri de, sık seferlerini uygun fiyatla yolcularına ulaştırmaktadır.

Sahil Gülü Turizm’in Filosu

Sahil Gülü Turizm, yolcularının rahat ve konforlu bir şekilde seyahat yapabilmesi için araçlarında tüm detayları düşünmektedir. Araçlarını teknolojik açıdan çağa uygun olarak yenileyen Sahil Gülü Turizm, yolculuğunuzun en rahat ve konforlu şekilde geçmesi için araçlarında geniş koltuklar barındırıyor. Ayrıca yolculuğun rahat olabilmesi için araçlarında koltuk arkası ekran ve klima gibi donanımları da misafirlerine sunuyor.

Sahil Gülü Turizm Tarafından Kullanılan Terminaller

Kendine ait özel bir terminali bulunmayan Sahil Gülü Turizm, şehirlerarası otobüs terminallerinde bulunan peronları kullanarak sefer kalkış ve varışlarını gerçekleştirmektedir. İstanbul, Çatalzeytin, Güzelkent, Isırganlık, Taşlık ve Türkeli otogarlarından faaliyet gösteren Sahil Gülü Turizm buralarda yer alan peronları kullanarak kaliteli hizmetini sunmaktadır.

Sahil Gülü Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Sahil Gülü Turizm, yolcularından gelen geri bildirimlere ve çağın getirdiği yeniliklere göre araçlarını sürekli olarak iyileştirmekte ve bu sayede seyahat kalitesini her geçen gün artırarak faaliyetlerine devam etmektedir. Tüm araçlarının koltuk arkasında ekran bulunduran Sahil Gülü Turizm, bu ekran vasıtasıyla yolcularına seyahat esnasında canlı televizyon yayını izleme imkanı tanıdığı gibi, araçta kayıtlı bulunan filmleri ve dizileri izlemeyi de mümkün hale getirmektedir. Ek olarak yine koltuk arkası ekranlar sayesinde radyo yayınlarını ve kayıtlı bulunan müzikleri dinleyerek yolculuğunuzu daha keyifli bir şekilde geçirmeniz mümkün olmaktadır. Yolculuk esnasında yanında kulaklığı bulunmayan yolcuları için kulaklık da tahsis eden Sahil Gülü Turizm’in her bir koltuk için okuma lambası bulundurması sayesinde yolculuk esnasında kitap, gazete ve dergi gibi yayınları okumanız mümkün hale gelmekte ve yolculuğunuz çok daha kaliteli bir şekilde geçmektedir. Ayrıca araçlarda Wi-Fi üzerinden internete bağlanarak yolculuğunuz boyunca bu bağlantı sayesinde gerek internette gezinmeniz gerekse de işlerinizi halletmeniz mümkün olmaktadır.

Sahil Gülü Turizm’in Şubeleri

Sahil Gülü Turizm yolcularına daha iyi hizmet vermek için sefer gerçekleştirdiği şehirlerde çeşitli şubelere sahiptir. Sahil Gülü Turizm’in şubesi bulunan yerler Türkeli, İstanbul, Sinop ve Sultanbeyli’dir. Sahil Gülü Turizm sahip olduğu bu şubelerde güler yüzlü, saygılı ve bilgili çalışanlarıyla seyahatinizin en iyi şekilde geçmesi için faaliyetlerine devam etmektedir.

Ucuz bilet ve rezervasyon fırsatları

Sahil Gülü Turizm ucuz otobüs bileti ve farklı rezervasyon seçenekleri için hizlibilet.com sitesi üzerinden online işlem yapabilirsiniz. Uygun fiyatlandırma politikasıyla Sahil Gülü Turizm, hizlibilet.com üzerinden yaptığınız bilet alma ve rezervasyon işlemlerinde avantajlı fırsatlar sunuyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Sahil Gülü Turizm Seferleri

Sahil Gülü Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

SERKAN 29.05.2019

SAHİL GÜLÜ FİRMASI GAYAT GÜZEL UCUZ KALİTELİ HİZMET

Sahil Gülü Turizm Firması İçin Yorum Yap


Sahil Gülü Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)