• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1999

 • kurucu

  KURUCU

  Nilüfer

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Bursa

 • telefon

  TELEFON

  0850 222 00 99

Firma Hakkında

Nilüfer, Bursa merkezli bir turizm firması olarak başta Marmara bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'ye yayılan geniş bir güzergah ağına sahip. "Güvenli ellerdesiniz" sloganıyla yolcu güvenliğini ve konforunu, aynı zamanda da müşteri memnuniyetini esas alan firma, yüksek kaliteli bir seyahat vaat ediyor. Nilüfer Turizm’in ucuz bilet politikası, yolcu güvenliğini temel alan bakış açısı yanında temiz ve bakımlı otobüsleriyle de öne çıkıyor.

Güler yüzlü uzman personeller

Nilüfer Turizm seferleri güler yüzlü ve alanında uzman personellerle keyifli hale gelirken, firma verdiği iç ve dış eğitimler ile personellerinin sürekli gelişmesini sağlıyor. Çalışanlarına iletişim, beden dili, iş güvenliği, hizmet kalitesi gibi konularda sürekli eğitimler veren firma, yolcu memnuniyetini daha da yukarılara çıkarmayı hedefliyor. Nilüfer Turizm, insan kaynakları politikası bakımından iş ve sonuç odaklı, çok boyutlu düşünen ve sürekli öğrenen bir kadro anlayışına sahip.

Yüksek teknoloji, akıllı tasarım

Son teknoloji araçlarının kullanımı konusunda Mercedes-Türkiye ile eğitim işbirliği de yapan Nilüfer Turizmin tüm kaptanları her koşulda en sağlıklı kararları verebilecek, en doğru araç kullanımını sağlayacak donanıma sahip bulunuyor. Araç içi personeller ile diğer hizmetlerdeki personeller de güler yüzlü, anlayışlı bir hizmet anlayışıyla çalışıyorlar. Firmanın 2+1 koltuk yerleştirmeli rahat otobüs modelleri tek başına yolculuk etmek isteyenlere makul fiyatlarla bilet alma şansı sunuyor.

Müşteri memnuniyeti

Nilüfer Turizm seferleri için kullanılan son model otobüsler, modellerinin yeniliği yanında, en yeni teknolojiler ile müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde tasarlanmış durumda. Tüm koltukların arkasında bulunan özel televizyon ekranları seyahat boyunca müzik dinlemeye, film izlemeye, televizyon yayınlarını takip etmeye imkân tanıyor. Kablosuz internet bağlantısı için imkân veren Wi-Fi hizmeti de seyahatler boyunca yolcuları yalnız bırakmıyor. Tüm koltuklarda emniyet kemeri bulunan Nilüfer Turizm otobüslerinde yolcuların kullanımı için kitap okuma lambası da yer alıyor. Böylelikle isteyen yolcular, diğer yolcuları rahatsız etmeden gazete, dergi ya da kitaplarını rahatlıkla okuyabiliyor. Koltuklarda bulunan ve 220 wolt şarj imkânı sunan prizler de akıllı telefon, dizüstü bilgisayar ve tabletlerinizin uzun seyahatlerde sizi yarı yolda bırakmasını engelliyor.

Terminaller, mola tesisleri

Nilüfer Turizm başta Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Edirne olmak üzere pek çok şehirdeki otogarlarda kendi peronları ve şubeleri ile hizmet veriyor. Ayrı terminali ise bulunmuyor, ancak İstanbul'un neredeyse tüm ilçelerinde geniş bir yaygınlıkla şubeleri mevcut. Firma hem otobüse binmek üzere otogarlara gelişte, hem de varılan hedef noktada yolculara servis hizmeti sağlıyor.

Nilüfer Turizm seferleri araç içinde olduğu kadar, molalar sırasında da yüksek konfor ve rahatlık vaat ediyor. Firma kalitesine uygun tesislerde verdiği molalar ile seyahat keyfini artırırken, araç içi ikramlarıyla da yolcularının memnuniyetini artırıyor. Nilüfer Turizm Metin Dinlenme Tesisleri, Ender Dinlenme Tesisleri, Taytem İsmail'in Yeri ve Keloğlan Dinlenme Tesisleri gibi yolculara her türlü imkânın sunulduğu kaliteli mola yerlerini tercih ediyor.

Ucuz bilet ve rezervasyon seçenekleri

Online sistem ve e-bilet uygulamalarını kullanan ilk turizm firmalarından biri olan Nilüfer Turizm ucuz otobüs bileti politikasıyla da avantajlı seçenekler sunuyor. Hizlibilet.com aracılığıyla en uygun otobüs bileti fiyatlarına, istenen gün ve saatlerde ulaşmak ve en uygun fiyatlarla satın almak mümkün olabiliyor. Nilüfer Turizm rezervasyon ve bilet satın alma işlemleri hizlibilet.com sitesinden online olarak yapılabiliyor. Firma yolcularına ihtiyaç duyduklarında iptal, tarih değiştirme veya açığa alma gibi seçenekler sunuyor.

Nilüfer Turizm kara yolu yolcu taşımacılığının yanı sıra grup taşımacılığı sistemi ile kurumsal şirketlere ya da farklı organizasyonlara da yüksek kalitede hizmet sağlıyor. Günübirlik ya da uzun süreli turlar için Nilüfer kalitesiyle otobüs kiralama hizmeti almak mümkün olabiliyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Nilüfer Seferleri

Nilüfer Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

şevki 30.05.2019

nilüfer ile bursaya gittim ikramlarını beğenmedim araclarıda eskiydi hizmet idare eder

YUSUF ERDOĞAN 30.05.2019

nilüfer ile yolculuk yaptım hizmetleri iyi sadece araclar biraz kötüydü muavinleride gayet iyidi

Nilüfer Firması İçin Yorum Yap


Nilüfer

4.00 PUAN

Çok İyi
50.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
50.00%
(1)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)