• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2004

 • kurucu

  KURUCU

  Ali Akkoç

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Nevşehir

 • telefon

  TELEFON

  0 384 444 50 50

Firma Hakkında

Kapadokya'nın sevilen ulaşım şirketlerinden Nevşehirliler Seyahat'in tarihi Kervan Saray adıyla yolcu taşımacılığına başladığı 1952 yılına kadar uzanıyor. 1978'de Lale Seyahat, 1988'de Nevtur Turizm adını alan şirket, 2005 yılından bu yana da Nevşehirliler Seyahat olarak yolculuğuna devam ediyor. Misyonunu "üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine bağlılığını koruyarak, kamuoyunda saygınlığını devam ettirebilen şirketler arasında yerini almak" olarak özetleyen firma, yenilikçi ve gelişimci bir vizyona sahip. Teknolojisini sürekli yenileyen, sektördeki değişimlere hızla adapte olan ve araçlarının her zaman yeni olmasını önemseyen firma mükemmeliyetçilik ilkesini ön planda tutuyor. "Önce insan" fikriyle seferlerinde müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor.

Peri bacalarının büyülü dünyasına yolcu taşıyan, iç turizmde büyük rol oynayan firma, çalışanlarının mutluluğuna ve güler yüzlü olmalarına da özen gösteriyor. Uzmanlığa, ustalığa ve takım ruhuna inanan yapısıyla çalışan profilini büyük bir dikkatle seçiyor.

Geniş şube ve güzergah ağı

Nevşehirliler Seyahat bir Nevşehir firması olmasına karşın Türkiye'nin pek çok yerinde acente ve şubelere sahip. Nevşehir'in ilçeleri yanında İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Gaziantep, Hatay, Kayseri, Kırşehir, Konya, Kütahya, Mersin, Muğla, Ordu, Samsun, Şanlıurfa, Yozgat gibi pek çok kentte ve bu kentlerin içlerinde Nevşehirliler Seyahat'in şube, acente ve peronları bulunuyor. Onlarca kente seferler düzenleyen firma, seyahatlerin öncesinde ve sonrasında sağladığı servis olanakları ile de öne çıkıyor. Öncelikle yolcuları bulundukları yerden alıp büyük bir hızla araçlara ulaştırıyor, seyahatlerin sonrasında ise aynı şekilde varacakları yerlere şehir içi servislerle ulaştırıyor.

Evinizdeymiş gibi konforla seyahat edin!

Firmanın son teknolojiye sahip otobüslerinde evinizdeymiş gibi uzun yolculuklara çıkmanız mümkün. 2+2 otobüslerdeki geniş koltuk aralığı ile konforlu yolculuklar sunan, 2+1 otobüsler ile konforu daha üst seviyeye taşıyan firma, koltuk arkası televizyon ekranlarıyla yolculukları oldukça eğlenceli hale getiriyor. İsterseniz film izleyin, isterseniz müzik dinleyin, isterseniz uydudan canlı televizyon yayınlarıyla dizinizi takip edin; yolculuğunuz boyunca evinizdeki rahatlığı aramayacaksınız. Bu ekranlar oyun oynamaya ya da yanınızda getirdiğiniz filmleri izlemeye de imkan veriyor. Üstelik otobüslerde bulunan kablosuz internet bağlantısı ile kendi cihazlarınızla da istediğiniz işlemleri yapabiliyorsunuz. Cep telefonlarınız, tabletleriniz ya da diz üstü bilgisayarlarınız hem internet sorunu yaşamıyor, hem de 220 Voltluk prizler sayesinde şarjı sıkıntısı çekmeden saatler kullanılabiliyor. Böylelikle kendi cihazlarınızda ister vakit geçirecek eğlencelere dalabiliyor, isterseniz de işlerinizi kolayca yapabiliyorsunuz.

Zengin ikram menüsü

Nevşehirliler Seyahat teknolojik açıdan sunduğu konforu, araç içi ikramlar ile de sürdürüyor. Yolculuklar boyunca sıcak ve soğuk içecekler, tatlı ve tuzlu ikramlar açık büfe olarak yolculara sunuluyor. Firma, mola yerlerini de aracın içindeki ikram kalitesi ile uyumlu olarak seçiyor ve müşterileri için en sağlıklı ve kaliteli tesislerde mola veriyor.

Nevşehirliler Seyahat, otobüslerinde bilgisayarlı hız sabitleyici sistemler kullanıyor ve bütün araçlarında dakikada iki kez otobüsün içindeki havayı tamamen temizleyen özel bir klima sistemi bulunuyor. Özellikle alerji ve astım hastaları için oluşturulan filtre sistemiyle hem güvenli, hem sağlıklı bir yolculuk deneyimi sağlıyor.

En uygun bilet seçenekleri

hizlibilet.com sitesi Nevşehirliler Seyahat için oldukça uygun koşullarda satın alma seçenekleri sunuyor. Nevşehirliler Seyahat otobüs bileti rezervasyon ve satış işlemlerinin tümü Hizlibilet.com sitesi aracılığıyla yapılabiliyor. Sefer alternatiflerini inceleme, sefer gün ve saatlerine bakarak karar verme imkanı da sunan hizlibilet.com üzerinden, gerek duyulması halinde bilet iptali, bilet açığa alma, rezervasyonu bilete dönüştürme, tarih değiştirme ya da açığa alma gibi işlemleri de gerçekleştirebiliyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Nevşehirliler Seyahat Seferleri

Nevşehirliler Seyahat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

erkut kaya 23.06.2019

Türkiyenin bence en kaliteli şirketi.Onlarca şirketle yolculuk yaptım bu firma kadar 10 numara her yönden kusursuz olanı görmedim

coskun 30.05.2019

nevşehir seyahat ile yolculuk yaptım ikramları iyi değildi biletlerde pahalıydı beğenmedim

nail 30.05.2019

nevşehir seyahat ile yolculuk yapma fırsatım oldu yolculuk gayet keyifli ve güzel geçti hizmet gayet iyiydi tebrikler

Nevşehirliler Seyahat Firması İçin Yorum Yap


Nevşehirliler Seyahat

4.00 PUAN

Çok İyi
66.67%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
33.33%
(1)
Çok Kötü
0.00%
(0)