• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2000

 • kurucu

  KURUCU

  Hüseyin Karaplı

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Bursa

 • telefon

  TELEFON

  (0850)-222-00-99

Firma Hakkında

Kale Seyahat, 2012 yılında Arif Yıldırım tarafından İstanbul merkezli olarak kurulmuş bir firmadır. Şirket prensibi olarak sürekli gelişme ve yenilenmeyi belirleyen Kale Seyahat bu yaklaşımı ve kurumsal yapısı sayesinde kısa sürede Türkiye’nin çeşitli bölgelerine seferler düzenleyerek yolcularına kaliteli bir seyahat deneyimi sunmaya başlamıştır.  Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım belirleyen firma, sahip olduğu kaliteli otobüs filosu ve güler yüzlü personeliyle yolcularının seyahatlerini en iyi şekilde geçirmelerine olanak tanımaktadır. Kısa sürede sektörde önemli bir yer edinen Kale Seyahat, Türkiye’nin çeşitli yerlerine her yıl binlerce yolcu taşımaktadır.

Kale Seyahat’i Tercih Etmek için Önemli Sebepler

Kurumsal yapısı ve yeniliğe önem veren yönetim anlayışıyla Kale Seyahat’i tercih etmek için en önemli sebep, sunduğu yüksek kaliteli yolculuk deneyimidir. Bunun dışında şu faktörler de Kale Seyahat ile yola çıkmanız için başlıca sebepler olabilir:

 • Kale Seyahat, teknolojik olarak güncel donanımlarla donatılmış modern otobüsler ile seyahatlerini gerçekleştirmektedir.
 • Personellerini ince eleyip sık dokuyarak seçen Kale Seyahat, çalışanlarına düzenli olarak verdiği eğitimler ile karşınızda daima sizi anlayan, saygılı ve güler yüzlü personellerle iletişimde olmanızı sağlar.
 • Firma, araç ve personelleri ile ilgili yolcularından gelen geri bildirimlere göre çalışmalar yapmakta ve hizmet kalitesini bu ışık altında yükseltmeyi amaçlamaktadır.
 • Yolculuğun güvenli ve huzurlu bir biçimde tamamlanabilmesi için gerekli tüm tedbirleri almaktadır.
 • Zamanın sizin için ne kadar kritik olduğunu bilen Kale Seyahat, kalkış ve varış saatlerine son derece özen göstererek seferlerini gerçekleştirmektedir.

Kale Seyahat’in Filosu

Kale Seyahat filosunda bulunan otobüslerin güncel teknolojik donanımlara sahip olmasına dikkat etmektedir. Bu amaçla tüm otobüslerinde koltuk arkası TV, USB girişi, okuma lambası, kulaklık ve Wi-Fi hizmetleri yolcuların kullanımına sunulmuştur.

Kale Seyahat Tarafından Kullanılan Terminaller

Şehirlerarası terminalleri kullanarak faaliyetlerine devam eden Kale Seyahat, İstanbul terminalinde 22 numaralı peron, Antalya terminalinde 2 numaralı peron, Alanya terminalinde 15 numaralı peron, Isparta terminalinde 11 ve 12 numaralı peronlar, Gebze terminalinde 19 numaralı peron, Manavgat terminalinde 7 numaralı peron, Burdur terminalinde 16 ve 17 numaralı peronlar, Afyon terminalinde 18 numaralı peron, Serik terminalinde 7 numaralı peron ve Kütahya terminalinde 14 numaralı peronları kullanarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kale Seyahat’in Otobüslerinin Özellikleri

Kale Seyahat, araçlarının her anlamda kaliteli olması ile yolcularının kaliteli bir yolculuk deneyimi elde etmesine önem vermektedir. Özellikle teknolojik olarak araçlarının güncel kalmasına dikkat eden Kale Seyahat’im tüm araçlarında Wi-Fi ile internete erişim imkanınız bulunmaktadır. Koltuk arkasında bulunan ekranda uydu üzerinden onlarca televizyon kanalını izleyebileceğiniz gibi, ekranlarda kayıtlı bulunan film ve dizileri izlemeniz ya da müzikleri dinlemeniz de mümkündür. Tüm araçlarında radyonun da bulunduğu Kale Seyahat otobüslerinde seyahat esnasında kulaklık talebinde de bulunabilirsiniz. Otobüslerde yer alan okuma lambası sayesinde yolculuk sırasında kitap, gazete ya da dergi gibi yayınları da okuyabilirsiniz.

Kale Seyahat’in Şubeleri

Kale Seyahat yolcularına daha iyi hizmet verebilmek için çok sayıda şubeye sahiptir. Kale Seyahat’in şubesi bulunan bu yerler Afyon, Alanya, Antalya, Balıkesir, Bucak, Burdur, Bursa, Finike, Gebze, Gemlik, Harem, Isparta, İstanbul, İzmir, Kemer, Kumluca, Kütahya, Manavgat, Orhangazi, Sakarya, Sandıklı, Sultanbeyli, Serik ve Yalova’dır. Kale Seyahat’in buralarda yer alan onlarca şubesinde bulunan tecrübeli ve güler yüzlü personeller sayesinde yolculuğunuza ait tüm işlemleri oldukça rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Rezervasyon ve satın alma seçenekleri

Kale Seyahat ucuz otobüs bileti ve pratik rezervasyon seçeneklerine Hizlibilet.com sitesi üzerinden ulaşılabiliyor. hizlibilet.com aracılığıyla rezervasyon alternatiflerine ulaşmanız, sefer tarihlerini inceleyerek en uygununu seçmek ve online olarak işlem yapmanız da mümkün.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Kale Seyehat Seferleri

Kale Seyehat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Kale Seyehat Firması İçin Yorum Yap


Kale Seyehat

0.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()