• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1972

 • kurucu

  KURUCU

  Cafer Değirmenci

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Kırıkkale

 • telefon

  TELEFON

  444 44 71

Firma Hakkında

Es Turizm, 1955 yılında Keskin, Kırıkkale ve Ankara arasında nakliye hizmeti ve yolcu taşımacılığı yaparken, alan değiştirerek tarifeli seferler ile yolcu taşımacılığı sektörüne geçiş yapmıştır. Daha sonra kurumsal bir yapı kurarak faaliyet alanını genişletmiş ve ülkemizin birçok yerine sefer yapmaya başlamıştır. Sürekli kendini yenileme çabasında bulunarak müşterilerine her zaman daha iyi ve daha konforlu bir hizmet sunmaya gayret gösteren Es Turizm, otobüslerini teknolojik donanımlar ile dizayn ederek müşterilerinin rahat ve konforlu bir şekilde seyahat etmesini sağlamaktadır.

Es Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Yıllardır başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Es Turizm’i tercih ederek seyahat etmeniz için firmanın öne çıkan özelliklerinden bazıları aşağıda sıralanmıştır:

 • Es Turizm, g2üler yüzlü ve alanında uzman personelleri ile kaliteli bir hizmet sunar.
 • Firma, konforlu otobüsleri ile yolcuların rahat bir şekilde yolculuk yapmasını sağlar.
 • Otobüslerde bulunan Wi-Fi ve koltuk arkası televizyon ile yolcularının seyahatlerini sıkılmadan tamamlamasına olanak tanır.
 • Yolculuk sırasında yaptığı ikramlarla yolcularının seyahatlerini çok daha kaliteli bir hale getirir.

Es Turizm’in Genç ve Dinamik Filosu

Es Turizm, bünyesinde bulunan otobüsleri sık sık yenileyen ve araçlarını değişen teknolojiye uygun olarak tasarlayan bir firmadır. Bu sayede yolcularına kaliteli bir seyahat imkanı sağlamaktadır. Es Turizm, tüm otobüslerinde Wi-Fi ile internet bağlantısına, koltuk arkası ekrana, USB girişine, ekstra kulaklık hizmetine sahiptir.

Es Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Es Turizm, kurumsal yapısı ve profesyonel anlayışı sayesinde teknolojik gelişmeleri yakın takip eder ve müşterilerine kaliteli bir seyahat deneyimi sunar. Es Turizm’e ait araçların tamamında koltuk arkasında ekran bulunmaktadır. Bu ekran ile yolculukta televizyon ve araçta kayıtlı bulunan filmleri izleyebilir ve müzikleri dinleyebilirsiniz. Bununla birlikte kulaklığı olmayan yolcular için kulaklık sağlanması hizmeti de bulunmaktadır. Koltuk arkası ekranlarda bulunan USB girişi sayesinde cep telefonu ve tablet gibi cihazlarınızı şarj etme imkanına da sahip olursunuz.

Es Turizm’in Şubeleri

Es Turizm hizmetlerini yolcularına ulaştırabilmek için çok sayıda şubeye sahiptir. Es Turizm’in şubesi bulunan yerler, Antalya, Bucak, Burdur, Bursa, Elmadağ, Eskişehir, Gebze, Harem, İnegöl, İstanbul, İzmir, Kırıkkale, Manavgat, Manisa, Salihli, Serik, Uşak ve Yalova’dır. Bu şehirlerde onlarca şubesi bulunan Es Turizm, yolcularına en iyi hizmeti sunabilmek için yüzlerce güler yüzlü, saygılı ve bilgili çalışanlarıyla faaliyetlerine devam etmektedir. 

Es Turizm Tarafından Kullanılan Dinlenme Tesisleri

Dinleme tesisleri yolculuklar için olmazsa olmaz yerlerdendir. Yolcular buralarda yemek yiyip, ihtiyaçlarını gidermekte ve gerektiğinde alışveriş yapmaktadır. Dolayısıyla kaliteli dinlenme tesislerinde mola vermek yolcular için önem arz etmektedir. Bu konunun önemini bilen Es Turizm, bulundukları bölgenin en kaliteli dinlenme tesislerinde mola vererek yolcularının seyahatlerini daha konforlu ve keyifli hale getirmektedir.

Es Turizm seyahatleri sırasında Bolu’da Bolu Highway (Konakoğlu) Dinlenme Tesisleri, Afyon İsçehisar’da Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri ve Afyon’da Kolaylı Dinlenme Tesislerinde mola vermektedir. Es Turizm, mola verdiği kaliteli dinlenme tesisleri ile yolcularının seyahatlerinin daha iyi geçmesini sağlamakta ve yolcularının seyahatlerinin kaliteli bir şekilde geçmesine olanak tanımaktadır.

Es Turizm ucuz bilet ve rezervasyon fırsatları

Es Turizm ucuz otobüs bileti ve farklı rezervasyon seçenekleri için hizlibilet.com sitesi üzerinden online işlem yapabilirsiniz. Düşük fiyat politikasıyla Es Turizm, yaptığınız bilet alma ve rezervasyon işlemlerinde avantajlı fırsatlar sunuyor. hizlibilet.com aracılığıyla en ucuz bilet fiyatlarına, istediğiniz zaman ulaşmanız mümkün.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Es Turizm Seferleri

Es Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

Rakipsiz 21.03.2019

Rakipsiz bir firma olarak görüyorum. her alanda çok iyiler.

Es Turizm Firması İçin Yorum Yap


Es Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)