• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1990

 • kurucu

  KURUCU

  Buzlu Turizim

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Eskişehir

 • telefon

  TELEFON

  0222 217 45 02

Firma Hakkında

Buzlu Turizm, Türkiye'de faaliyet göstermekte olan en köklü otobüs firmalarından bir tanesidir. Buna ek olarak bu firma tarafından sunulan hizmetler de günden güne gelişmesini sağlamıştır. Gerçekten araç içerisinde sunduğu hizmetin yanı sıra yolcuların vaktinde gitmek istedikleri yerlere ulaşabilmesi ve bunun en güvenli şekilde gerçekleştirilebilmesi için Buzlu Turizm her zaman için en üstün hizmeti sunmaktan yanadır. Buzlu, Eskişehir kökenli bir otobüs firmasıdır ve pek ok şehre Eskişehir merkezli olarak her gün karşılıklı seferler icra etmektedir. Bununla birlikte bu seferlere iştirak etmek için mutlak suretle Eskişehir'den yola dahil olunması zorunlu değildir. Şüphesiz ki aradaki noktalardan da Buzlu Turizm hizmetinden istifade etmek son derece kolay ve konforlu olacaktır.

Buzlu Turizm Sefer Ağı

Buzlu Turizm, sefer ağını da her geçen sene biraz daha genişletmektedir. İşte bu noktalar arasında Edirne, Kırklareli, Bursa, Alanya, Bodrum, Kemer, Isparta, Uşak ve İzmir gibi şehirlerin yanında daha pek çok nokta yer almaktadır. Gidecekleri yere son derece güvenli bir şekilde ulaşmak isteyen yolcular, Buzlu Turizm'i gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve vakit kaybetmeden gidecekleri yere konforlu bir şekilde ulaşabilirler. Buzlu Turizm tarafından sefer düzenlenen diğer noktalara ulaşmak için ise şirkete ait kurumsal web sitesi adresini ziyaret etmek yeterli olacaktır.

Bilet Satın Alma ve Rezervasyon

Buzlu Turizm ile seyahat etmek isteyen yolcular, otobüs bileti'ni hizlibilet.com web sitesi üzerinden satın alabilirler. Buna ek olarak bu siteden rezervasyon yapılması da mümkündür. Fakat rezervasyon yapılmış olan biletlerin seyahat zamanından belirli bir zaman önce satın alınması gerekir. Aksi halde bilet iptal edilecek ve yolcunun bu sefer hakkında herhangi bir hakkı mevcut olmayacaktır. Şüphesiz ki bilet satın almanın ve rezervasyon yapmanın tek yolu internet ya da mobil site üzerinden bu işlemi gerçekleştirmek değildir. Buna ek olarak acentelerden bu işlemleri gerçekleştirmek de son derece kolaydır. Üstelik bilet satın alınırken bilet ücretini elden ödemek isteyenler acentelerden de bu işlemi son derece kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirler. Bunu yapmanın mümkün olduğu 300'den fazla Buzlu Turizm acentesi vardır ve bu acenteler Türkiye'nin pek çok yerinde bulunmaktadır

Şehir İçi Servis Hizmetleri ve Güzergahları

Firma tarafından ücretsiz şehir içi servis hizmeti de sunulur. Ancak bu hizmet her şehirde mevcut değildir. Şöyle ki, zaman zaman şehir içi servis hizmetlerinin bu şekliyle sunulması hukuki düzenlemeler tarafından yasaklanmıştır. Şehir içi ücretsiz servis hizmetinin mevcut olduğu illerden söz etmek lazım gelirse de bu iller İstanbul, İzmir ve Antalya'dır. Aynı zamanda bu şehirlerde birden fazla güzergah yer almaktadır. İstanbul'daki servisler hem Avrupa hem de Anadolu yakasında mevcut olup, bu servisler Atatürk Havalimanı ile Sabiha Gökçen Havalimanı'na da yolcu taşımacılığı icra etmektedir.

Bagaj Taşımacılığı ve Buna İlişkin Düzenlemeler

Buzlu Turizm tarafından bagaj taşımacılığı belirli şartlara tabidir ve otuz kilogram sınırı mevcuttur. Şayet bagaj ağırlığı otuz kilogramı geçecek olur ise ek ücretlendirmeye tabi tutulacaktır. Buna ek olarak yolcuların canlı hayvan taşımasına da belirli şartlar dahilinde müsaade edilmektedir. Ancak bu taşımacılık sırasında canlı hayvanlar bagaj olarak kabul edilmeyecek ve herhangi bir ücrete de tabi tutulmayacaktır. Her ne kadar yorgan ve benzeri eşyalar da bagaj olarak değerlendirilmese dahi kilogram sınırını aşması halinde ek ücretlendirmeye tabi tutulacaktır. Nihayetinde bagajlarda taşınması yasal düzenlemeler ile yasaklanmış olan malzemelerin taşınmasına müsaade edilemeyecektir.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Digiturk

Lig Tv

Buzlu Turizm Seferleri

Buzlu Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

tarık 22.05.2019

yolculuk esnasında herhangi bir problemle karşılaşmadık hizmette sınır yok ama biraz daha hızlı olunabilrdi. :)

Klima 18.03.2019

Cimri olmayıp biraz daha klima açsanız daha iyi olur. Hizmet genel anlamda iyi ama üşüdüm.

Buzlu Turizm Firması İçin Yorum Yap


Buzlu Turizm

4.50 PUAN

Çok İyi
50.00%
(1)
İyi
50.00%
(1)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)