• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1970

 • kurucu

  KURUCU

  Batı Antalya Seyahat

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Antalya

 • telefon

  TELEFON

  0 242 331 40 81

Firma Hakkında

1970’li yıllarda Finike - Fethiye arasında günde tek sefer yaparak faaliyete başlamıştır. 25 Şubat 2005 tarihinde ise firma yeniden yapılanmaya giderek, kooperatif üyelerinden oluşan Batı Antalya Turizm ve Taşımacılık LTD. ŞTİ. kurulmuştur. Batı Antalya Seyahat,  günümüzde yüksek kalitede hizmet anlayışı ve genişlemiş rota ağıyla seferlerine devam etmektedir. Halen şehirlerarası yolcu taşımacılığına şirket bünyesinde, il içi yolcu taşımacılığına da kooperatif bünyesinde müşterek olarak devam edilmektedir.

Batı Antalya Seyahat’in Güzergahları ve Şubeleri

Antalya içerisinde ayrıca Fethiye - Dalaman - Ortaca - Köyceğiz - Marmaris yerleşim yerlerine taşımacılık hizmeti veren firmanın, Antalya (Sahil Antalya, Yayla, Yayla Antalya), Fethiye, Kalkan, Kaş, Korkuteli ve Seydikemer’de şubeleri bulunmaktadır. Firma, her geçen gün hizmet kalitesini yükseltirken şube ağını da genişletmektedir.

Batı Antalya Seyahat ile Ekonomik ve Avantajlı Seyahat Fırsatları

Bilet alımı şubelerden yapılabileceği gibi,  internet sitesi veya çağrı merkezi üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir. Tüm güzergahlar için hareket saatinden 10 dakika öncesine kadar online rezervasyon veya bilet satın alma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Sefer saatinden 24 saat öncesinde ilgili işlem için şubelere veya çağrı merkezine ulaşılması halinde bilet iptali ya da ileri bir tarihe de ertelenmesi gibi avantajlar da sağlanabilmektedir.

Batı Antalya Seyahat’in yolcularına sunduğu kolaylıklardan biri de Avantaj Kart uygulamasıdır. Firmaya ait Avantaj Kart ile bilet alımı yaptığınızda ise indirimli bilet alımı imkanı sağlanmaktadır. Avantaj Kart üyesi olup Batı Antalya Seyahat’in sunduğu avantajlardan yararlanmak için ise en yakın şubede başvuru formu doldurmanız yeterlidir.

Batı Antalya Seyahat otobüs biletlerini hizlibilet.com üzerinden temin etmeniz mümkündür. hizlibilet.com sitesi ucuz otobüs bileti seçenekleri kadar, özel kampanyalar ve bilgilendirme avantajlarıyla da müşterilerinin yanında olmaktadır.

Batı Antalya Seyahat’in Tercih Ettiği Dinlenme Tesisleri

Batı Antalya Seyahat; Patara, Kekova, Kaş, Kalkan ve Demre seferlerini molalı olarak düzenlemektedir. Şafak Dinlenme Tesisleri gibi özel ve kaliteli mekanlarda mola vererek, yolcularının kesintisiz hizmet almasını sağlamaktadır. Mola alanlarında bulunan süpermarket, yöresel market, tuvalet, mescit, bebek bakım alanları, dinlenme bölümleri, restoran ve fast food seçenekleriyle yolcular bütün ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamaktadır.

Uzman Kadro, Güler Yüzlü Hizmet

"Türk şoförü en asil duygunun insanıdır,"  sözünden hareketle 30 yılı aşkın bir süredir ulaşım sektörünün her bölümünde; gerek yolcu taşımacılığı, gerek turizm taşımacılığı, gerekse yurt içi –yurt dışı yük taşımacılığı dallarında faaliyette bulunmuş tecrübeli personeli, uzman kadrosu ve güleryüzlü hizmeti ile Batı Antalya Seyahat, her türlü sorun karşısında profesyonel çözümleri ve saygılı tutumları ile konuklarının yanında olmaktadır.

Batı Antalya Seyahat Otobüslerinde Teknoloji ve Konfor İç İçe

Kuruluşundan beri hizmet kalitesini arttırarak yolcularına güvenli ve konforlu bir seyahat deneyimi sunma çabasında olan Batı Antalya Seyahat, bünyesinde 50’den fazla araç bulundurmaktadır.  Hem çalışan kalitesi hem de otobüs filosunun teknolojik ve güvenlikle ilgili donanımları konusunda titiz davranan Batı Antalya Seyahat, rahat koltukları ile konforunuzu üst seviyede tutmayı hedeflemektedir. Tüm koltuklarda emniyet kemeri bulunması da firmanın önemsediği konular arasında yer almaktadır. Araç içerisinde bulunan klima ve ısıtma sistemleri ile hava koşullarından etkilenmeden seyahat etmeniz sağlanmaktadır. Koltukların arkalarında bulunan kişisel televizyon üniteleri, DVD, MP3 seçenekleriyle yolculuğunuz son derece keyifli bir hale gelmektedir. Ayrıca televizyon sistemindeki USB seçeneği sayesinde kendinize ait film, dizi, müzik gibi uğraşlarla da istediğiniz gibi vakit geçirme imkanı sağlanmaktadır.

Otobüs içinde sunulan internet bağlantısı hizmeti de yolculuk sırasında dilediğiniz şekilde zaman geçirmenize izin vermektedir. Cep telefonlarının şarj işlemleri için koltuk arkalarındaki ekranlardan USB bağlantısı ile sağlanabilmekte olup koltuk arkalarındaki ekranlar, istenilen tarz müziğin istenilen ses seviyesinde dinlenmesine olanak sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Tüm otobüslerinin bagajı oldukça geniş olup, her türlü eşya taşıma konusunda da firma yolcularına yardımcı olmaktadır.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Batı Antalya Seyahat Seferleri

Batı Antalya Seyahat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

kadir 17.03.2019

Kendileri kesinlikle yeni otobüslere geçmeli artık bunlar eskisi ama hizmet güzel

Batı Antalya Seyahat Firması İçin Yorum Yap


Batı Antalya Seyahat

3.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
(0)
İyi
0.00%
(0)
Orta
100.00%
(1)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)