• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1973

 • kurucu

  KURUCU

  Fehmi Şengörenoğlu

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Balıkesir

 • telefon

  TELEFON

  0 266 444 22 22

Firma Hakkında

Fehmi Şengöroğlu, Özdemir Şengöroğlu ve Özcan Şengöroğlu tarafından kurulan Balıkesir Uludağ Turizm, 1973 yılında Balıkesir’de kurulmuştur. Kurucuları Balıkesir Uludağ’dan önce de turizm ve taşımacılık alanında faaliyet gösterdiğinden oldukça köklü bir geçmişe sahiptir. Yılların verdiği deneyim ile ne istediğinizi ve neye ihtiyaç duyduğunuzu çok iyi bildiğinden araçlarında ve yönetim anlayışlarında tamamen müşteri odaklı olan Balıkesir Uludağ Turizm başarılı, saygılı ve güler yüzlü çalışanlarıyla birlikte gelişerek, Balıkesir’den doğmasına rağmen günümüzde Türkiye’nin çok çeşitli yerlerine sefer düzenleyebilme kapasitesine sahip olmuştur.

Balıkesir Uludağ Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Sahip olduğu köklü geçmişi ve başarılı ekibi ile Balıkesir Uludağ Turizm’i tercih etmek için en önemli sebepleri sizin için sıraladık:

 • Araçlarının teknolojik donanımlara sahip olmasına özen gösteren Balıkesir Uludağ Turizm son gelişmeleri takip ederek araçlarını yenilemektedir. Filolarının genç olmasına dikkat eden firma, yolcularını düzenli olarak güvenlik kontrolü yapılan araçlarla taşıyor.
 • Yol güvenliğinin ne denli önemli olduğunu bilen Balıkesir Uludağ Turizm, güvenliğiniz için gerekli tüm önlemleri alarak yolculuğunuzu güven içerisinde yapmanızı sağlar.
 • Araçlarında bulundurduğu koltuk arkası ekranlar sayesinde yolculuğunuzu daha eğlenceli ve kaliteli bir hale getirebilirsiniz.
 • Otobüslerde çok çeşitli sıcak ve soğuk içecek ile atıştırmalık bulunduran firma yolculuğunuz boyunca bunları size ikram etmektedir.
 • Araçlarında Wi-Fi ile internet erişimine olanak sağlayan Balıkesir Uludağ Turizm bu sayede yolculuğunuzda internet kullanarak daha rahat bir yolculuk geçirmenizi sağlamaktadır.

Balıkesir Uludağ Turizm’in Filosu

Balıkesir Uludağ Turizm tecrübelerinden edindiği bilgiler doğrultusunda araçlarına yatırım yapmanın önemini kavramış bir firmadır. Bu yüzden tüm araçlarına gerekli yatırımları yapan firma bu sayede müşterilerinin memnuniyet ile kullandığı bir seyahat firması haline gelmiştir. Tüm araçlarında teknolojik donanımlar bulunduran firma bu sayede yolcularının seyahatlerini çok daha kaliteli hale getirmektedir. Balıkesir Uludağ Turizm seferlerini genellikle dört yaşın altındaki Travego, Setra, Torismo, Neoplan, Safir gibi araç modelleriyle gerçekleştirmektedir.

Balıkesir Uludağ Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Teknolojik ekipmanların yolcuların için ne denli öneme sahip olduğunu bilen firma araçlarına gerekli yatırımları yaparak teknolojik olarak araçlarını iyi bir noktaya getirmektedir. Bu amaçla tüm araçlarında Wi-Fi bulunan firma yolculuğunuz boyunca internete bağlanmanıza olanak tanımaktadır. Ayrıca araçlarda bulunan koltuk arkası ekranlarda çok sayıda film ve müzik kayıtlıdır. Bu sayede yolculuğunuzu sıkılmadan eğlenceli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Tüm otobüslerinde okuma lambası bulunan Balıkesir Uludağ Turizm, bu sayede yolcularına yolculukları boyunca kitap, dergi, gazete okuma imkanı da sunmaktadır.

Balıkesir Uludağ Turizm’in Şubeleri

Balıkesir merkezli olmasına rağmen yıllar içinde kendini geliştirerek Türkiye çapında seferler yapmaya başlayan Balıkesir Uludağ Turizm’in çok sayıda şubesi bulunmaktadır. Balıkesir Uludağ Turizm’in şubelerinin bulunduğu yerler İzmir, Balıkesir, Ankara, Bursa, İstanbul, Manisa, Bandırma, Eskişehir, Isparta, Akhisar, Aydın, Gebze, Denizli, Antalya, Burhaniye, Ayvalık, Edremit, Burdur, Nazilli ve Gönen’dir. Balıkesir Uludağ Turizm, sahip olduğu şubelerindeki tecrübeli, bilgili ve saygılı personeliyle sizlere çok daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmektedir.

Balıkesir Uludağ Turizm’in Servis Ağı

Balıkesir Uludağ Turizm’i rakiplerinden ayıran önemli özelliklerinden biri de sahip olduğu geniş servis ağıdır. Balıkesir Uludağ Turizm şubesi bulunan tüm yerlerden yüzlerce noktaya servis hizmeti sunarak yolcularının seyahatleri ardından da onların yanında olmaya devam etmektedir. Böylece gittiğiniz yerde otobüs, taksi gibi taşıtlar aramanıza gerek kalmadan gideceğiniz yere güvenli bir şekilde gitmeniz mümkündür.

Bilet satın alma ve rezervasyon alternatifleri

Balıkesir Uludağ Turizm ucuz otobüs bileti ve rezervasyon alternatiflerine hizlibilet.com web sitesi üzerinden online olarak ulaşabilirsiniz. hizlibilet.com sitesi üzerinden rezervasyon yapıp bilet almak, seyahatiniz için sefer saatlerini incelemek mümkündür.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Balıkesir Uludağ Turizm Seferleri

Balıkesir Uludağ Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

teşekkürler. 09.08.2019

Muavin den çok memnun kaldık eşimle yolculuk yaptık muavin çok ilgiliydi sürekli gelip gidip bi arzunuz varmı diye soruyordu tokat yıldızı doğru secim.

dündar 09.08.2019

Muavin ve şoförün kıyafetleri çok dikkatimi çekti bazı firmalar dikkat etmiyor bence güzel bir yolculuk için şoför ve mavinin giyimi temizliği güzel di.

osman 09.08.2019

Otogara girdiğin gibi tokat yıldızıyla karşılaştım yolcularla ihtişamla ilgiliydiler bizi nerdeyse girişte karşıladılar ve her şekilde yardımcı oluyorlar.

bamsu 09.08.2019

Bazı otobüslerde koltuk ayarlama gibi sıkıntılar cikiyor ama bu turizimde size ne koltuk verildiyse o bazen diyer otobüslerle sorun yaşıyorduk ama bu turizim bi harika.

ünal 09.08.2019

Otobüsle yolculuk yapmak dan çok korkardım o kadar sorun yasiyan insanlar varki ilkkez bu turizimi seçtim ve hiç pişman olmadım.

alparslan 09.08.2019

Yollar çok kötü olmasına rağmen rahat güzel güvenli bir yolculuk geçirdik. Şoföre ayriyetten burdan teşekkür ederiz .

wifili 09.08.2019

Int olması benim için çok önemli uzun yolculuklarda çok iyi oluyor ve gayet güzel çekiyor.

nadide 09.08.2019

Ulkemizin köklü ve nadide firmalarından biridir , başarıların devamını dilerim..

nazlı 09.08.2019

Bayram dolayısıyla otobüsler tıklım tıklım diyer firmalar aralarda bile oturtuyor bu çok rahatsız edici ulusoy turizim buna çok dikkat ediyor muster i memnuniyeti daha önemli rahatlık için onu seçtim hiç pişman deyilim.

ömer 09.08.2019

Televizyon olması çok iyi aslında çocuklar rahat duruyo yol boyu senide rahatsız etmiyor iyi bisey bu bizim için.

hayriye 09.08.2019

Seyahat ettiğim araç çok iyidi geniş ve ferahtı çok memnun kaldım.

iyiydi 09.08.2019

. Bavul yerleri gayet iyi ve düzenli koyuyorlar en azından bavullarda sıkıntı yaşamıyoruz kırılma karışıklık olmuyor .

tavsiye 09.08.2019

Namaz kılmak için şoföre söyledik bize yardımcı oldu dinlenme tesisinde durup namaz kılıp yola devam ettik .

süperdi 09.08.2019

Ayaklarda uyuşma olmaması çok iyi ayak bırakma yeri çok iyi yapmışlar tüm otobüslerde olması lazım bence .

nazlı 09.08.2019

Yolculuk çok rahat geçti çok keyif aldık herşey mükemmeldi çok memnun kaldım teşekkür ederiz uludağ turizim.

ilyas 09.08.2019

Koltukları çok iri ve çok rahat rahat yolculuk geçiriyor insan benim için koltukların iri olması çok iyi .biz çok memnun kaldık.

meryem 09.08.2019

Şoför harika sürdü istanbula tam vaktinde yetiştik şoförün risk almadan rahat güzel bir şekilde sürmesi çok iyi sonuçta insan canını emanet ediyor rh turizim çok iyi.

Polat 09.08.2019

Muavinin sürekli ikram dağıtması çok iyi bazı muavinler arkada uyurken bu uyumadı ara ara yolcu kontrolü yapıyordu.

TV 09.08.2019

Televizyon olması çok iyi bide trt çocuk kanalı olsa otobüs şahane olur biz çocuklu annelere çok lazım.

rahattı 09.08.2019

Koltuk arası boşluklar çok iyi bacaklar ayaklar çok rahat oluyor koltuklar çok rahat uzun yolculuklar için tercih ede bilirsiniz rh turizimi .

bağaj 09.08.2019

Bagaj kısımları çok iyi rahatlıkla bavulları teslim ede biliyoruz muavin bizzat ilgileniyor çok yardımcı oluyor..

yeni 09.08.2019

Servisleri çok iyi istediğin yere bırakıyorlar çok ilgililer servisler gayet rahat eski tip arabalardan deyil .

cem 22.05.2019

balıkesir uludağ eşsiz bir yolculuktur teşekkür ederiz.

Övgü 17.03.2019

Aslında övülmeye gerek yok gayet kaliteli bir firma.

Balıkesir Uludağ Turizm Firması İçin Yorum Yap


Balıkesir Uludağ Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(24)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)