• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1991

 • kurucu

  KURUCU

  Sinan Uzun

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Aydın

 • telefon

  TELEFON

  0212 658 09 09

Firma Hakkında

Aydın turizm Aydın merkezli kurulmuş olan ve otobüs taşımacılığı yapan bir firmadır. İstanbul ve Aydın arasında yolcu taşımacılığı yapan bu firma Ege ve Marmara bölgesinin nüfus yoğunluğuna hitap edecek şekilde taşımacılığın gerçekleştirildiği bu firma uzman şoförler ve kabin memurlarına sahiptir. Bu sayede yolcu taşımacılığı en üst düzeyde yapılmaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışan bu firma her geçen gün artan araç filosu ve hizmet noktası ile hizmet vermektedir. Gerek çalışan kadrosu gerekse araçların son derece modern olması dolayısıyla uluslararası bir taşımacılığa sahip bu firma son derede modern bir taşımacılı yapmaktadır. Bu müşteri memnuniyetinden de anlaşılmaktadır.

Aydın Turizm Neden Tercih Edilmelidir?

Güvenliğin ön planda olduğu ve müşteri memnuniyetini kendilerine % 100 olarak hedef koyan Aydın Turizm çoğu insan için tercih sebebidir. Taşımacılıkta kullanılan araçların son derece modern olması dolayısıyla da bir tercih sebebidir. Bunun dışında yolcularına sunmuş olduğu hizmetler ve yaygın bilet satış noktası ile kolay yoldan bilet temin edilmesi sebebi ile tercih sebebidir.

Aydın Turizm Terminalleri

Aydın Turizm, İstanbul ve arasında taşımacılık gerçekleştirmesi ve bu aradaki durak noktasının fazla olması nedeniyle birçok terminalde hizmet noktası bulunmaktadır. Bu hizmet noktalarını İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirleri oluşturmaktadır. Bunun için yolcu kapasitesi üst düzeydedir. Ayrıca Aydın, Manisa, Uşak ve Balıkesir gibi şehirlerin terminallerinde hizmet vermektedir. Ayrıca bu şehirlerarasında bulunan birçok ilçe merkezlerinde de hizmet vermektedir. Bu hizmet noktalarındaki nüfusun yüksek olması nedeniyle, Aydın Turizmin gerekliliğini arttırmaktadır.

Aydın Turizm Filosunda Bulunan Araçlar

Aydın Turizm, filosunda mercedes, man ve temsa otobüs markalarından araçlar yer almaktadır. Bu otobüsler 44 ile 52 kişilik ve 2+1 şeklinde tasarlanmış şekildedir. Bu sayede yolcuların daha konforlu taşınması sağlanmaktadır. Bunun dışında yolcuların büyük şehir merkezlerinde otogardan şehir merkezine taşınmasını sağlamak amacı ile minibüslerden oluşan servis araçları da mevcuttur.

Aydın Turizm Rezervasyon Ve Bilet Satış

Aydın Turizm' den rezervasyon işlemi gerçekleştirebilmek için, 0850 466 09 09 no' lu müşteri hizmetlerine bağlanarak yapılabilir. Ayrıca İnternet sitesini kullanarak da rezervasyon işlemi gerçekleştirilir. otobüs bileti satın alma işlemi için ise hizmet noktalarında yer alan bilet satış noktalarından direkt olarak gerçekleşir. Buna imkânı olmayan kişiler ise İnternet sitesi üzerinden kredi veya banka kartı ile biletlerini alabilirler. Bilet fiyatları 15 liradan başlamak kaydıyla 95 liraya kadar değişmektedir.

Aydın Turizm Otobüslerinin Özellikleri

Aydın Turizm bünyesinde bulunan otobüsler 2+1 ve 2+2 şeklinde dizayn edilmiştir. Bunun dışında her koltuk bünyesinde televizyon ve İnternet bağlantısı bulunmaktadır. Elverişsiz iklim koşullarının olumsuz etkisini elemine etmek için klima ve havalandırma sistemleri de mevcuttur. Ayrıca engelli vatandaşların araç biniş ve inişlerini gerçekleştirmeleri için tekerlekli sandalye rampası veya asansörü bulunmaktadır.

Araç İçi İkramlar

Aydın Turizm bünyesinde iki adet kabin memuru yer almaktadır. Bu memurlar tüm yolculara yansız olarak her dakika hizmet verilmektedir. Bu amaçla araç içerisinde çay, kahve, meşrubatlar, bisküvi, kraker ve kek gibi atıştırmalıklar yolculara ikram edilmektedir. Yolculuk süresince en az 2 defa olmak kaydıyla açık büfe ikram servisi yapılabilir. Kısa süre aralıklar içerisinde de kolonya ve su servisi de yapılmaktadır. Ayrıca bu sürelerin dışında yolcuların refahı için doğabilecek herhangi bir ihtiyaç ışığında koltukların üst kısmında bulunan host ikaz düğmesine basılarak host çağrılabilir. Bu sayede yolcu ihtiyaçları, güler yüzle hizmet veren hostlar tarafından karşılanır.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Digiturk

Lig Tv

Aydın Turizm Seferleri

Aydın Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

lütfi 22.05.2019

bilet alımından yolculuğa kadar herşey çok güseldi gönül rahatlığıoyla tercih edebilirsiniz.

Abdullah Çakmak 17.03.2019

Aile boyu tercih ediyoruz. biz memnumuz sizde kullanın.

ayşe kaya 19.12.2018

aydın otobüs bileti ucuz fiyata aldım ama hizmet berbattı.

Aydın Turizm Firması İçin Yorum Yap


Aydın Turizm

4.33 PUAN

Çok İyi
66.67%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
33.33%
(1)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)