• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1947

 • kurucu

  KURUCU

  Asil Tanrıverdi Turizm

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Ankara

 • telefon

  TELEFON

  0(312)-224-12-40

Firma Hakkında

Asil Tanrıverdi Turizm 1947 den beri kaliteli ve yüksek müşteri memnuniyeti ile yolcu taşımacılığı gerçekleştirmektedir. Kapasitesini ve hizmet kalitesini her geçen gün büyüterek artırmaya devam eden firma ayrıca müşterilerine THY iş birliği sağlayarak hizmet alanını genişletmiştir. Yolcu ve sefer sayısını her geçen gün artırmaya devam eden şirket yolcuların ihtiyaç önceliklerine göre hizmet politikasını belirlemekte ve bu felsefe ile hizmet vermektedir. Geniş servis ağına sahip olan Asil Tanrıverdi tüm servis ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize cevap verecek niteliktedir. Asil Tanrıverdi Sabiha gökçen havaalanından Düzce, İzmit, Adapazarı, Yalova, Orhangazi, Bursa, Gemlik yolcularını güven içinde taşımaktadır. Sektörde tüm beklentilere cevap verecek kalitede hizmet veren firmanın amacı lider olarak kaliteli hizmet sunmaktadır.

Asil Tanrıverdi Turizm Seyahat Firmasını Neden Tercih edilmelidir?

Yüksek hizmet kalitesini benimsemiş olan firma güler yüzlü, özverili ve saygılı personeli ile yurt içinde kaliteli olarak hizmet vermektedir. Modern bilet otomasyon sistemi yardımıyla müşterilerine birçok sefer imkanı sunuyor. Uygulamada herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına her türlü önlemi almakta ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için sürekli çalışmakta ve % 100 memnuniyeti benimsemektedir. Ulusal kara yolu taşımacılığını mükemmel seviyeye ulaştırmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabasındadır. Firma koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışanlarının motivasyon ve mutluluğunu önemseyerek, müşterilerine verdiği değeri göstermektedir.

Asil Tanrıverdi Turizm Araç Filosu

Şirketin sahip olduğu otobüs filosu uzun yolculuklar için müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde donatılmıştır. Şirkette aranan tüm konforu sağlayacak nitelikte araçlar bulunmaktadır. En yeni ve teknolojik araçlar müşteri memnuniyetini yüksek seviyede yutacak şekilde tasarlanmıştır. Araçların bakımı sürekli olarak yapılmakta ve her zaman yeni model araçlar kullanılmaktadır. Yolcuların rahat edeceği şekilde koltukları oldukça geniş ve mesafe aralığı rahat olmaktadır. Klimalı olarak çalışan otobüsler ile yolculuk hem daha rahat hem de daha konforlu gerçekleşmektedir. Araç filosunda firmanın 15'e yakın araç bulunmaktadır.

Asil Tanrıverdi Turizm Online İşlemler ve Bagaj Hizmetleri

Kaliteli hizmet veren firma kolay ve ucuz otobüs bileti alımları sağlıyor. Rezervasyon ve bilet seçeneklerine kolay ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde biletlerinizi iptal ve iade etme imkanınız da bulunuyor. Bununla birlikte araştırma yapmak, bilet fiyatlarını öğrenmek yada satın almak için online işlemleri kullanabilirsiniz.

Araçlarda her yolcu için sunulan bagaj kapasitesi 30 kg olarak belirlenmiştir. Araç içerisindeki yolcuların can ve mal güvenliğini korumak adına firma bagaj haddinin aşılmamasına özen göstermekte ve eşitlik ilkeleri ile hizmet vermektedir. Standart bagaj uygulamasına yorgan, elektronik eşya ve canlı hayvan dahil edilmiyor. Güvenliğiniz için değerli eşyalarınızın bagajda taşınması önerilmiyor. Araç içerisinde bulunan tüm bagajlarınız için bagaj fişi düzenlenmektedir. ve firma sorumluluğundadır.

Asil Tanrıverdi Turizm Otobüs Özellikleri

Firmanın sahip olduğu otobüsler en yeni modellerden oluşmaktadır. Araç içerisinde müşterinin keyifli bir yolculuk yapabilmesi için her imkana yer verilmiştir. Araç içinde internet dahil koltuk ekranında TV izleme imkanı sunulmaktadır. Diğer yolcuları rahatsız etmeden kulaklık ile istediğiniz programı izleyebilirsiniz. Koltuk ekran boyutu 10.1 inç olup usb girişi de bulunmaktadır. Araç yolcularının tüm ihtiyaçlarına yönelik olarak donatılmış çay, su, içecek ve kahve servisi sürekli olarak yapılmaktadır. Hizmet veren araç şoförleri işinde son derece profesyonel olup, güvenli sürüş gerçekleştirmekte ve molalara özen göstermektedir. Tuvalet, yemek ve namaz vakitleri için belirli aralıklar ile mola verilmekte ve yolcular mağdur edilmemektedir.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Digiturk

Lig Tv

Asil Tanrıverdi Turizm Seferleri

Asil Tanrıverdi Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

kenan 22.05.2019

gerçekten yaptıkları işle gurur duymamalılar asil tanrıverdi çalışanları müşteri memnuniyeti adına çok iyiler.

Adı gibi 17.03.2019

Adı gibi tanrıverdi fir firma.

Asil Tanrıverdi Turizm Firması İçin Yorum Yap


Asil Tanrıverdi Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)