Otobüs Biletlerinde %5 Paracık Kazan

Otobüs Biletlerinde %5 Paracık Kazan

Hopi üyesi www.hizlibilet.com ‘da Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde 31 Ocak 2019 tarihine kadar geçerlidir.

 

Kampanyada otobüs bileti alışverişlerinde %5 Paracık kazanılacaktır.

 

Kampanya yalnızca seçili firmalardan yapılacak otobüs bileti alışverişlerinde geçerlidir, en fazla 1 defa faydalanılabilir.

 

Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyadan her Hopili max 1 defa faydalanabilir. 10.000 kişi ile sınırlıdır.

 

Hopi ve hizlibilet.com kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

 

Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.