Popüler Vueling Hava Yolları Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Vueling Hava Yolları sahip olduğu donanımlar, uçak filoları ve yolcu kapasitesi ile İspanya yer alan hava yolları şirketleri içerisinde en büyük hava yolu şirketi olma özelliğini taşımaktadır.

Vueling Hava Yolları Şirketi Hakkında Kısa Bilgi

2004 yılında kurulan Vueling Havayolları (VY) bir İspanyol düşük maliyetli taşıyıcıdır. Merkezi Barselona'da olup Barselona - El Prat Havalimanı (BCN) ve Leonardo da Vinci - Fiumicino Havalimanı (FCO) merkezlerine sahiptir.

Vueling ayrıca Avrupa çapında on dört işletim üssüne sahiptir. Vueling yaklaşık 155 destinasyona uçuyor. Buna Avrupa'daki 32 ülke, Afrika'da yedi ülke ve Asya'daki üç ülke dahildir. Ayrıca British Airways (BA), Iberia (IB) ve Qatar Airways (QR) ile kod anlaşması sözleşmeleri de bulunmaktadır. Vueling'in 101 uçağı filosu, tek bir Economy Class kabini ile yapılandırılmış tamamen Airbus uçaklarından oluşuyor. Havayolunun ana şirketi olan International Airlines Group ayrıca British Airways ve Iberia'ya da sahiptir Aynı zamanda Vueling Hava Yolları müşterilerinin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek her türlü hizmet ve donanımı müşterilerine sunmakta ve oluşturduğu misyon ve vizyonların temelinde müşteri memnuniyetini esas alınır. Be tüm politikalarını bu yönde oluşturan bir hava yolu şirketidir.

Vueling Hava Yolları Şirketi Nerelere Uçuş Gerçekleştirmektedir?

Vueling Hava Yolları, yaklaşık olarak 155 farklı destinasyona uçmakta ve buna Avrupa'daki 32 ülke, Afrika'da yedi ülke ve Asya'daki üç ülke de dahildir. Vueling 2020 yıl sonu itibariyle gerçekleştirdiği uçuş seyahatlerini %25 arttırmak hedefinde ve büyüme potansiyelini maksimum düzeylere çekmek hedefindedir.

Vueling Hava Yolları Şirketinin Hizmetleri Hakkında Kısa Bilgi

Öncelikle Vueling Hava Yolları her ekonomik gruba ait uçuşlar gerçekleştirmektedir. Ayrıca Vueling Hava Yolları, 7 yaşından küçük çocuklar için bilet ücreti almamakta ve bünyesinde çocuklu ya da bebekli aileler için çocuk eğlence odaları ve bebek bakım hizmetleri sunmaktadır. Diğer bir yandan dünya üzerinden bir çok yöresel lezzetler, yumuşak içecekler ve alkollü içecekleri ile oluşturulan yeme - içme menüleriyle müşterilerinin memnuniyetlerini kazanmaktadır. Vueling Hava Yolları şirketi vermiş olduğu hizmetler, müşterilerinin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek donanımdadır.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Vueling Hava Yolları Firması İçin Yorum Yap


Vueling Hava Yolları

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()