Popüler United Uçak Seferleri

Firma Hakkında

United Hava Yolları, İngiltere bünyesinde hizmet veren ve ülkenin önde gelen hava yolları şirketlerinden biri olma özelliğini göstermektedir. Aynı zamanda bir çok uçuş alternatifi rotası ile bir çok Avrupa vatandaşı tarafından yoğun olarak tercih edilen hava yolu firmalarından biridir.

United Hava Yolları Hakkında Kısa Bilgi

United Hava Yolları ve United Express, beş kıtada 354 havalimanına günde yaklaşık 4.600 uçuş gerçekleştiriyor. 2017 yılında United ve United Express, 148 milyondan fazla müşteriyi taşıyan 1,6 milyondan fazla uçuş gerçekleştirdi. Birleşik Devletler, Chicago, Denver, Houston, Los Angeles, Newark / New York, San Francisco ve Washington'daki ABD anakara merkezlerinin de dahil olduğu dünyanın en kapsamlı rota ağına sahip olmaktan gurur duymaktadır. DC United, 750 ana hat uçağı işletmektedir ve havayolu şirketinin United Express operatörleri, 545 bölgesel uçaklar. Havayolu, 19 üye ülkeye 28 üye havayolları aracılığıyla hizmet veren Star Alliance'ın kurucu üyesidir.

United Hava Yolları Nerelere Uçmaktadır?

United Hava Yolları, 5 kıtada uçuşlar gerçekleştirerek dünyada üzerinde Birleşik Devletler, Chicago, Denver, Houston, Los Angeles, Newark / New York, San Francisco ve Washington'daki ABD ana kara merkezleri dahil olmak üzere ülkemizde de Ankara Esenboğa Havalimanı ve Atatürk Havalimanı dahil olmak üzere dünyanın bir çok noktasına uçuş gerçekleştirmiştir. 2017 yıl sonu itibariyle taşıdığı toplam yolcu sayısı 148 milyondan fazla yolcuyu bulmuştur.

United Hava Yolları Ne Gibi Hizmetler Sağlamaktadır ?

- Bebekler için bakım odaları bulunmaktadır.

- Güncel gazete ve dergiler yolculara okunmak üzere verilmektedir.

- Binlerce film ve müzik seçenekleri müşterilere sunulmaktadır.

- United Hava Yolları yastık, battaniye, göz bandı, kulak tıkacı gibi uyku malzemeleri yanı sıra diş fırçası ve diş macunu gibi kişisel bakım ürünlerini de yolcularına sunmaktadır.

United Hava Yolları İletişim ve Müşteri Hizmet Bilgileri

Genel merkezi: Şikago, Illinois, ABD

United Airlines İstanbul Rezervasyon Ofisi Adres: Mete Caddesi No: 18/1 Taksim

İstanbul 34437, İstanbul, Türkiye

United Airlines Rezervasyon Ofisi telefon bilgileri: 0212 334 29 20

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
United Firması İçin Yorum Yap


United

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()