Popüler Tunisair Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Tunisair, Tunus'un bayrak taşıyıcı hava yolu firmasıdır. Buna ek olarak Tunisair filosunda bulunan uçakların pek çoğu teknoloji ve güvenlik bakımından da üstün özelliklere sahiptir. Özetle ifade etmek lazım gelirse Tunisair tercih etmek adına son derece makul bir hava yolu firması olacaktır. Şüphesiz ki bu hava yolu firması konfor yönünden de yolcularını her daim memnun edecektir. Zira marka prestijinin ön planda tutulduğu bir firma olduğundan dolayı koltuk araları ve benzeri özelliklere azami dikkat sarf edilmiştir.

Tunisair Uçuş Noktaları

Tunisair, Afrika'daki pek çok ülkeye sefer icra etmektedir. Buna ek olarak firmanın Türkiye'ye de direkt uçuşları bulunmaktadır. Bu direkt uçuşlar hemen hemen her gün, İstanbul Atatürk Havalimanı üzerinden hareket etmektedir. Yolculuk ise yaklaşık iki saat kırk beş dakika sürmektedir. Buna ek olarak Roma, Prag, Basel ve Amsterdam gibi Afrika şehirlerine de bu firma ile ulaşılması mümkündür. Ancak bu firmadan yana tercihlerini kullanacak olan yolcuların bilmesi gereken şudur ki, firma seferlerinin neredeyse tamamını Tunus Kartaca Havalimanı üzerinden icra etmektedir. Ne de olsa firmanın ana merkezi bu hava meydanıdır. Bu firmanın diğer uçuş parkurlarından söz etmek icap ederse de bu parkurlardan bazıları Paris, Viyana, Oran, Kahire ve Cezayir gibi şehirlerdir.

Tunisair Sahip Olduğu Uçak Modelleri

Tunisair, son derece geniş bir uçak filosuna sahiptir. Bu filo içerisinde dört ayrı uçak tipi yer almaktadır. Bunlar arasında en büyük tür olan A330, filoda iki adettir. Bu geniş gövdeli uçaklar vasıtası ile daha ziyade uzun menzilli uçuşlar icra edilmektedir. Diğer üç uçak tipi ise dar gövdeli uçaklardır. Bu uçaklar da dünya çapında en sık tercih edilmekte olan A319, A320 ve B737 tipi uçaklardır.

Tunisair Firmasından Bilet Satın Almak ve Bilet Rezervasyonu Yapmak

Tunisair, internet üzerinden rezervasyon ve bilet satışı yapılmasını kabul eden hava yolu firmalarından bir tanesidir. Bu hava yolu firmasının kurumsal web sitesini ziyaret etmenin mümkün olmasının yanı sıra Tunisair bazı seyahat acenteleri vasıtası ile de rezervasyon kabul etmektedir.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Tunisair Firması İçin Yorum Yap


Tunisair

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()