Popüler Thomas Cook Hava Yolları Uçak Seferleri

Firma Hakkında

İngiliz merkezli bir havayolu şirketi olup müşteri sayısını her geçen gün arttıran ve büyüme potansiyeli yüksek olan bir İngiliz hava yolu şirketidir. Bugün rakamları incelediğinde aynı zamanda İngiltere'nin en fazla kullanılan yerel hava yolu şirketi olduğu da gözlenmektedir.

Thomas Cook Hava Yolları Şirketi Hakkında Kısa Bilgi

Thomas Cook Hava Yolları Şirketi, Manchester, İngiltere merkezli bir İngiliz havayolu şirketidir. Manchester ve Gatwick hava alanlarındaki ana üslerinden dünya çapında eğlence mekanlarına hizmet vermektedir. Ayrıca Birleşik Krallıktaki diğer sekiz üstten de hizmet vermektedir.

Bu hava yolu şirketi Thomas Cook Hava Yolları, İskandinavya - Alman Temalı Condor ve Thomas Cook Hava Yolları Balearics olmak üzere, hepsi birleşik filo yönetimine sahip olan, üç tane daha kardeş hava yolundan oluşan Thomas Cook Group'un hava yolu bölümünün bir parçasıdır . Havayolu, Birleşik Krallık Sivil Havacılık Otoritesi Tip A İşletim Lisansı'na sahip olup, 20 veya daha fazla koltuklu uçaklarda yolcu, kargo ve posta taşımasına izin vermektedir.

Thomas Cook Hava Yolları Şirketi Hangi Dünya Merkezilerine Seyahat Gerçekleştirmektedir?

Thomas Cook Hava Yolları Şirketi, Avrupa, Afrika, Karayipler, Maldivler, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallıklar, Güney Amerika, Kuzey Amerika ve Asya'daki hedeflere uçuş gerçekleştirmektedir. Bu hava yolu şirketi aynı zamanda, İngiltere'den bir dizi tur operatörü için dünya çapında karter seferleri de işletmektedir; Ancak Thomas Cook Tur Operasyonları, hava yolunun ana kullanıcısıdır. Thomas Cook Hava Yolları şirketi ayrıca kendi web sitesi üzerinden sadece koltuk bazında doğrudan müşteri rezervasyonları sağlamaktadır.

Thomas Cook Hava Yolları Şirketi Ne Gibi Hizmetler Sunmaktadır?

Bu hava yolu şirketi müşterisini memnun etmek ve rahat bir uçuş süreci geçirmesini sağlamak adına bir çok hizmet ve uygulamaya imza atmıştır. Thomas Cook Hava Yolları Şirket,, müşterilerine tur hizmetleri sunmaktadır. Aynı zamanda uçuş gerçekleştiren yolcuları için çok sayıda alkollü ve alkolsüz içecek servisleri de bulunmaktadır. Yemek menüleri ise oldukça zengin bir yapıdadır. Ayrıca çocuk sahibi aileler ve bebek sahibi aileler için ihtiyaç duyulabilecek bütün malzemeler ve hizmetleri bünyesinde barındırmakla birlikte çocukların oynayabilecekleri eğlence odalarını da müşterilerinin hizmetine tahsis etmektedir.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Thomas Cook Hava Yolları Firması İçin Yorum Yap


Thomas Cook Hava Yolları

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()