Popüler Tarom Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Tarom Hava Yolları, Romanya'nın bayrak taşıyıcı hava yolu firması olarak da ifade edilebilir. Buna ek olarak Tarom Hava Yolları'nın pek çok yolcu tarafından yoğun bir şekilde tercih ediliyor olmasının ardında yatan sebep ise uçuş ağının Avrupa içerisinde son derece geniş bir uçuş ağına sahip olması ve hem kısa hem de orta mesafeli uçuşlarda en kaliteli hizmeti sunmasıdır. Öte yandan sahip olduğu uçaklar bakımından da Tarom Hava Yolları son derece makul bir seçenek olarak rahatlıkla ifade edilebilir.

Tarom Uçuş Noktaları

Tarom Hava Yolları, Avrupa'daki pek çok kente başta Romanya'nın şehirleri olmak üzere uçuş icra etmektedir. Buna ek olarak Tarom'un Avrupa dışındaki uçuş noktalarının da pek fazla geniş olmadığını ifade etmekte yarar vardır. Gerçekten Tarom, Avrupa kıtası haricinde yalnızca dört noktaya uçuş icra etmektedir. Bu noktalar arasında İstanbul da mevcuttur. İstanbul'a ek olarak Beyrut, Tel Aviv ve Ürdün'ün başkenti Amman da yer almaktadır. Tarom'un ilerleyen dönemlerde bu uçuş ağını genişletip genişletmeyeceği ise merak konusudur ve bu alanda herhangi bir net bilgi söz konusu değildir.

Uçak İçi İkram Seçenekleri

Tarom Hava Yolları tarafından yolculara ücretsiz ikram seçenekleri sunulmaktadır. Ancak bilinmesi icap eder i bu ikramlar seferden sefer değişkenlik arz eder. Şöyle ki, Tarom Hava Yolları sıcak ve soğuk yemek seçeneklerini daha ziyade uzun mesafeli kabul edilebilecek uçuşlarda yolcularına sunar. Bunun haricinde bir ya da bir buçuk saatlik pek de uzun olmayan uçuşlarda genel olarak sandviç, sıcak ve soğuk içecekler ile muhtelif paketli atıştırmalıklar ikram edilir. Bu ikramların tamamı fiyata dahildir.

Tarom Hava Yolları Tarafından Sunulmakta Olan Hizmetler

Tarom Hava Yolları, yolcularına online check in hizmeti sunmaktadır. Buna ek olarak mobil biniş kartı hizmeti de mevcuttur ve mobil biniş kartı sayesinde yolcular son derece kolay bir şekilde kimi zaman kontuara dahi uğramadan uçaklarının kapısına gidebilir ve sadece kimlik belgeleri ve mobil biniş kartları ile uçuşa katılabilirler. Bunun yanı sıra yolcuların el bagajı hakları da bulunmaktadır.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Tarom Firması İçin Yorum Yap


Tarom

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()