Popüler Tap Portugal Uçak Seferleri

Firma Hakkında

TAP Portugal ya da Türkçe söylemek icap eder ise TAP Portekiz Hava Yolları, Portekiz'in bayrak taşıyıcı hava yolu firması olarak da bilinir. Hava yolu firması kendi uçakları ile sefer icra etmesi ile birlikte bazı firmalar ile codeshare adı verilen tarzda ortak uçuşlar da icra edebilir. Örnek olarak İstanbul'a bu firma adı altında icra edilen seferlerin tamamı Türk Hava Yolları ile ortak uçuşlardan ibarettir. Buna ek olarak firma bir Star Alliance üyesidir. Başka bir deyiş ile kalitesini uluslararası kuruluşlara dahil olarak da tescil etmiştir.

Yolculara Uçak İçerisinde Sunulmakta Olan Hizmetler

Uçakta yolculara ikramların tamamı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ancak ortak uçuşlardaki ikram politikası değişkenlik arz edebilir. Bununla birlikte uzun yolculuklarda yolculara özel yemek siparişi hakkı da sunulur. Bu sayede yolcular dini inanç ve alerji gibi konulara karşı tedbirlerini alabilirler. Aynı zamanda firmanın pek çok uçağında uçak içi eğlence sistemleri de yer alır. Bu sistemler vasıtası ile yolcular uçuş süresince keyifli vakit geçirebilirler. Yolculara ikram edilenlerin içeriği ve türleri ise seferin parkuruna ve uzunluğuna göre değişkenlik arz etmektedir.

Firma Hangi Noktalara Sefer İcra Eder?

Firmanın uçuş ağı oldukça geniştir. Öyle ki Portekiz Lizbon ya da Portekiz Porto üzerinden dünyanın pek çok noktasına sefer icra eder. Bu uçuş ağını ortak uçuş anlaşmalarına imza atarak daha da genişletmiştir ki bu uçuşların arasında Türkiye'ye icra ettiği seferler de yer alır. Bunun yanında TAP Portugal Hava Yolları, kıtalararası uçuşlar da yapar. Örnek olarak Latin Amerika'daki pek çok yere direkt seferleri bulunmaktadır. Keza Avrupa'nın da pek çok kentine ve Portekiz'in anakaradan nispeten uzak adalarına da seferler karşılıklı olarak mevcuttur.

Hava Yolu Firmasının Filosu Hangi Uçaklardan Meydana Gelir?

Hava yolunun uçaklarının pek çoğu Airbus uçaklarından meydana gelir. A330 ve A340 uçaklarına ek olarak aynı markanın dar gövdeli uçaklarını da bünyesinde barındırır. Buna ek olarak Embraer ve ATR marka uçaklar da filoda kendine yer bulmuştur ve bu uçaklar ile de yakın menzilli seferler icra edilmektedir.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Tap Portugal Firması İçin Yorum Yap


Tap Portugal

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()