Popüler TAM Brazillian Hava Yolları Uçak Seferleri

Firma Hakkında

TAM Brazillian Hava Yolları Şirketi, bağlı bulunmuş olduğu ülkenin en büyük yerel hava yolu şirketlerinden biri olup sahip olduğu ortaklıklar ve iştirakler ile her geçen gün büyümektedir.

TAM Brazillian Hava Yolları Şirketi Hakkında Kısa Bilgi

TAM Brazillian Hava Yolları 1975 yılında kurulan ve Brezilya'nın en büyük hava yolu şirketlerindendir. Bu hava yolu şirketi yaptığı birleşme anlaşmalarıyla birlikte kurduğu ortaklıklar ile çok kısa sürede büyük büyümeler yaşamıştır. Ayrıca markanın özelleşmesi ve hisselerin halka açılmasıyla devasa bir büyüme yaşayan Tam Brazillian Hava Yolları şirketi yolcu ve filo sayısını hızla arttırarak Brezilya'daki ikinci en büyük yerli ve en büyük uluslararası hava yolu şirketi haline geldi.

Diğer bir yandan Tam Brazillian Hava Yolları şirketi, yapılan ortaklık anlaşmaları ve birleşmelerden sonra Brezilya ve Latin Amerika'nın en büyük havayolu şirketi olmuştur. Bu hava yolu şirketinin genel merkezi Sao Paula'da yer almaktadır. Bu hava yolu şirketinin, şirket hisseleri Sao Paulo Borsası'nda ''BM & F Bovespa'' adıyla ve New York Borsası'nda "TAM" adıyla işlem görmektedir.

Tam Brazillian Hava Yolları bulunduğu kıtanın en çok tercih edilen hava yollarından biridir. Şirket müşteri memnuniyetini esas alarak misyonunu ve vizyonunu bu temel üzerine kurmuştur.

TAM Brazillian Hava Yolları Şirketi Nerelere Uçuş Gerçekleştirmektedir?

TAM Brazillian Hava Yolları Şirketi, Amerika kıtasının birçok farklı noktasına aktarmasız uçuşlar gerçekleştirmekte olup aktarmalı seferleri de mevcuttur. Ayrıca LATAM Brasil ve LATAM Paraguay ağı Brezilya, Paraguay, Avrupa, Afrika ve Kuzey ve Güney Amerika'yı kapsamaktadır. İlave olarak TAM Brazillian Hava Yolları, Brezilya'daki destinasyonlara tarifeli seferlerin yanı sıra Avrupa'ya ve Kuzey ve Güney Amerika'nın diğer bölgelerine de uluslararası seferler düzenlemektedir.

TAM Brazillian Hava Yolları Ne Tür Hizmetler Sunmaktadır?

TAM Brazillian Hava Yolları, genel itibari ile kısa mesafeli uçuşlar gerçekleştirmekte olup bu yolculuk sürecinde müşterilerinin ihtiyaç duyabilecekleri kişisel bakım gereçleri, uyku yastıkları, film izleme ve müzik dinlemenin yapılabileceği tvler, ayak uzatma bölmeleri gibi bir çok hizmeti tahsis etmektedir. Ayrıca 6 yaşından küçük çocuklar için ücret talep etmemektedir.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
TAM Brazillian Hava Yolları Firması İçin Yorum Yap


TAM Brazillian Hava Yolları

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()