Popüler Swiss International Air Lines Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Swiss International Air Lines (SWISS), İsviçre'nin havayoludur ve Zürih ve Cenevre'den 43 ülkede 100'den fazla destinasyona hizmet vermekte ve 90 uçak filosuyla yılda 17 milyondan fazla yolcu taşımaktadır. SWISS, ülkenin geleneksel değerlerini temsil ediyor ve en yüksek ürün ve hizmet kalitesini sunmayı taahhüt ediyor. 9000'den fazla personelin iş gücüyle, SWISS yaklaşık 7 milyar CHF'lik toplam işletme geliri elde etti. SWISS, Lufthansa Grubunun bir parçasıdır ve aynı zamanda dünyanın en büyük hava yolu grubu olan Star Alliance'ın bir üyesidir. 90 uçağı bulunan şirketin filosu, Airbus A340-300, Airbus A330-300, Airbus A321-100/200, Airbus A320-200, Airbus A319-100, Boeing 777-300ER ve Bombardier CS100 ile Bombardier CS300 uçakları vardır.

Faaliyet Alanları

Swiss International Air Lines, hava yolu yolcu taşımacılığı, kargo ve bakım hizmetleri yapıyor, şirketin ortalama yıllık taşıdığı yolcu sayısı 17 milyon olarak gerçekleşmektedir. Şirketin Swiss World Cargo bölümü, 80'den fazla ülkede 130'a yakın noktaya yüksek değere sahip ve yoğun bakım gerektiren lojistik çözümleri için kapsamlı bir hava yolu hizmetleri yelpazesi sunmaktadır.

Şirketin Uçuş Yaptığı Bölgeler

Şirket; Avusturya’nın Viyana ve Graz, Belçika’nın Brüksel, Fransa’nın Bordo, Nice ve Paris, Almanya’nın Berlin, Frankfurt ve Dresden, Türkiye’nin Bodrum, Dalaman ve Antalya, Yunanistan’ın Atina, Kos ve Samos, Çekya’nın Prag, Danimarka’nın Kopenhag, Macaristan’ın Budapeşte, İrlanda’nın Dublin ve Cork, İtalya’nın Roma, Floransa ve Milan, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Sırbistan, İspanya ve İngiltere gibi bir çok ülkenin değişik noktalarına uçuş yapıyor.

Hizmetleri Nelerdir?

Şirketin, kabinlerinde; 8 adet first class yatak olabilen koltuk, en son filmler, oyunlar ve dergilerden oluşan eğlence setleri, İsviçre lüks markası La Prairie'nin ürünleri (pijama ve terlik gibi),uçuş sınıflarına göre değişik bagaj hakları, özel yemek menüleri, yer hizmetleri olarak; Star Alliance salonlarında zengin bir menünün yanı sıra özel gün odaları ve toplantı salonları, transfer hizmeti ve sıra beklemeden check in yapma imkanı gibi hizmetleri bulunuyor. Bunların yanında bebek koltuğu ve mamalar, çocuklar için eğlenceli oyunlar ve filmler ile hamile ve engelli yolcuların seyahatlerini kolaylaştıracak, tıbbi yardım da dahil bir çok kolaylık da şirketin hizmetleri arasındadır.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Swiss International Air Lines Firması İçin Yorum Yap


Swiss International Air Lines

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()