Popüler Sunexpress Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Türkiye'de sivil havacılık sektörü son yıllarda en hızlı gelişim göstermiş olan ulaşım türüdür. Hal böyle olunca pek çok yeni firma gün yüzüne çıkmış, zaman zaman da bazı firmaların alt markaları boy göstermeye başlamıştır. İşte Sunexpress de bunlardan bir tanesidir. Şöyle ki, Türk ve Alman bayrak taşıyıcı firmalar olan Türk Hava Yolları ve Lufthansa ortaklığı ile kurulmuş olan bu şirket, yoluna bağımsız bir firma gibi devam etmektedir. Filosunda en yeni ve en konforlu uçakların bulundurmasının yanı sıra özel ince koltukları ile çok daha geniş bir diz mesafesi imkanı sunması yönünden pek çok gezginin takdirini toplamış bulunmaktadır. Aynı zamanda Sunexpress Hava Yolları uçuş noktaları bakımından da son derece dikkat çekici bir konuma sahiptir.

Sunexpress Uçuş Noktaları

Sunexpress, hem dış hatlar hem de iç hatlar olmak üzere pek çok noktaya sık ve karşılıklı seferler icra eder. İşte bu seferlerin asıl önemli özelliği, Antalya ve İzmir'i pek çok Anadolu şehri ile direkt olarak bağlamasıdır. Örnek göstermek icap eder ise, bu firma haricinde Antalya ile Samsun arası ya da İzmir ile Kars arası direkt uçuş icra eden ikinci bir firma mevcut değildir. Buna ek olarak Sunexpress İzmir üzerinden dünyanın pek çok noktasına direkt uçuş icra etmesi ile de son derece hayat kolaylaştırıcı bir konuma sahiptir ki bu durumdan faydalanan kimselerin başında Türk kökenli gurbetçiler gelmektedir. Hal böyle olunca da bu seferler ağırlıklı olarak Almanya ve Avusturya'dan karşılıklı olarak gerçekleştirilmektedir.

Uçak Filosu

Sunexpress Hava Yolları filosunun tamamı Boeing 737 tipi yeni nesil uçaklardan meydana gelmekte ve bu filo günden güne genişleme göstermektedir. Buna ek olarak uçakların gerek havalandırma, gerek konfor, gerekse güvenlik bakımından en ufak bir eksiği dahi bulunmamaktadır. Hatta aksine bu firmanın uçaklarının güvenli olmasına ek olarak Sunexpress'in pilot ve kabin ekibi seçiminde de son derece titiz davranan bir firma olduğunu ifade etmekte yarar vardır. Gerçekten Sunexpress bünyesinde hizmet sunmakta olan pilotlar Türkiye'nin en nitelikli ve en becerikli pilotları olmak ile birlikte kabin personeli de güler yüzü ve pratikliği ile tabiri caizse göz doldurur.

Uçak İçerisinde Sunulan Hizmetler

Sunexpress Hava Yolları bünyesinde uçak içi hizmetlerin pek çoğu ücretli olarak sunulmaktadır. Buna ek olarak yolculara iç hat uçuşlarında 15 kilogram bagaj hakkı ücretsiz olarak tanınır. Aynı zamanda yolcular 8 kilogramı geçmemek şartı ile kabin bagajı da bulundurabilirler.

Uçak içerisinde sunulmakta olan battaniye ve yastık gibi ek hizmetler de ücrete tabidir. Bu hizmetlerin ücretlerini uçaktaki koltuk ceplerinde yer alan menüden öğrenmek mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra yolcuların daha önceden bagaj hakkı satın alması durumunda son derece karlı bir seçim yapmış olacaklarını belirtmekte de yarar vardır. Nihayetinde bu hizmetlerin fiyatlarının iç hat uçuşlarında Türk Lirası, dış hat uçuşlarda ise Euro üzerinden hesaplandığını belirtmek fikir vermesi açısından faydalı olacaktır.

Uçak İçi İkram Hizmeti Mevcut mudur?

Uçak içerisinde Sunexpress tarafından ücretsiz yiyecek ve içecek hizmeti sunulmaz. Ancak buna karşın en uygun fiyatlı yemekler de Sunexpress tarafından yolculara arz edilir. Öyle ki pek çok insan bu yemeklerin yerdeki fiyatlar ile aynı hatta yerdeki fiyatlardan çok daha uygun olduğunu ifade eder. Gerçekten önceden sipariş edilen menülerde son derece makul fiyatlar üzerinden uçuşlara lezzet katmak mümkün olabilecektir. Buna ek olarak Sunexpress tarafından yolculara arz edilmekte olan yemeklerin son derece lezzetli ve kalitelidir.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Sunexpress Firması İçin Yorum Yap


Sunexpress

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()