Popüler Serbian Hava Yolları Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Serbian Hava yolları uluslararası taşımacılık hizmeti veren ve güçlü ortaklıklara, işbirlikleri sahip ve giderek ağını genişletmekte olan bir hava yolu şirketi olma özelliği göstermektedir.

Serbian Hava Yolları Hakkında Kısa Bilgi

Şirketin 1927 yılında kuruluşundan bu yana, Air Serbia hava seyahatinde lider olmaya aday bir potansiyele sahipr hava yolu şirketidir. Yeni ismi ve yeni oluşturmuş olduğu kimlik ile, büyüyen ağındaki konfor kavramını yeniden tanımlamaktadır. Aynı zamanda Serbian Hava yolları, Bilişim, Fares İnşaatı, Proration ve Interline Muhasebe konularında IATA kursları ile yetenekleri düzenli olarak yenilenen yüksek eğitimli ve tecrübeli çalışanları ile tam donanımlı olarak hizmet vermektedir.

Diğer bir yandan Serbia Hava Yolları, 1961'den beri Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) üyesidir. Serbian Hava Yolları, stratejik değişim sayesinde, Sırbistan'ın havacılık, seyahat ve turizm sektörlerinin gelişiminde ayrılmaz bir rol oynamaya kararlı yapıda bir hava yolu şirketidir.

Air Serbia'nın olağanüstü hizmet sunmak bizim için bir numaralı önceliği; müşterilerinin hangi sınıfta uçtuğu önemli değil, misafirlerinin mümkün olan en konforlu yolculuğu deneyimlemelerini sağlamayı taahhüt etmektedir.

Serbian Hava Yolları Nerelere Uçuş Gerçekleştirmektedir?

Serbian Hava Yolları, şu anda Avrupa, Akdeniz, Orta Doğu ve Kuzey Amerika'da 40 yolcu ve kargo noktasına uçuş gerçekleştirmektedir. Serbian Hava Yolları, Budapeşte'den Londra'ya, Berlin'den İnstanbul'a, Madrid'den New York'a kadar bir çok dünya merkezine uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Ayrıca ortakları Etihad Hava Yolları da dahil olmak üzere hava yolu ortakları aracılığıyla Asya, Avustralya, Kuzey Amerika ve Afrika'daki uluslararası destinasyonlara uçuşlar sunmaktadır

Serbian Hava Yolları Ne Gibi Hizmetler Sunmaktadır?

Serbian Hava Yolları beraberinde bir çok hizmeti müşterileri ile buluşturmaktadır. Bu hizmetler;

- Bebekli müşteriler için bebek odası, eğlence odası gibi hizmetler vermektedir.

- Ücretsiz Wi-Fi ağı hizmeti sunmaktadır.

- 3 yaşından küçük bebekler için bebek karyolası hizmeti mevcuttur.

- Yolculara uykun bandı, yastık, battaniye gibi temel uyku malzemeleri sağlamaktadır.

- Yolculara dağıtılmak üzere diş fırçası, diş macunu, sabun gibi kişisel bakım malzemeleri vermektedir.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Serbian Hava Yolları Firması İçin Yorum Yap


Serbian Hava Yolları

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()