Popüler Scat Air Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Scat Air hava yolu taşımacılığı şirketi, Kazakistan merkezli olarak kurulmuştur. Kazakistan’da bir şehir olan Çimkent kentinde tesis edilmiş bir hava yolu şirketi olan Scat Air, Kazakistan’ın içindeki tüm hava limanlarına ve çevre ülkelerdeki hemen hemen birçok hava limanına uçuş seferleri düzenlemektedir. Merkezi Çimkent Havalimanı olarak belirlenmiş olup, Oral Ak Zol, Havalimanı, Astana Uluslararası Havalimanı, Aktav Havalimanı, Kızılorda Havalimanı, Almatı Havalimanı gibi Kazakistan’daki diğer birçok havalimanı ile de bağlantılıdır.

Şirketin Tarihi

Şirketin kuruluş tarihi 1997 yılına dayanmaktadır. Scat Air Havayolu şirketinin %53'üne Vladimir Denissov ve %47'sine Vladimir Sytnik sahiptir. Orta Asya Bölgesinde oldukça etkin bir havayolu firması olan Scat Air, kaliteli ve tecrübeli personelleri ile tüm müşterilerine en üst düzeyde havayolu hizmetlerini sunan bir firma olarak bilinmektedir.

Scat Air Filosu

Scat Air havayolu firması toplam 20 adet uçağa sahiptir. Bunlardan altı tanesi Bombardier marka olup diğer 14 tanesi ise Amerikan kökenli Boeing firmasıdır. Bombardier CRJ-200 modeli uçaklardan altı tanesine sahiptir. Bunun dışında Boeing 767-300 modelinden bir adet, 757-200 modelinden 4 adet, 737-700 NG modelinden 1 adet, 737-MAX8 modelinden 1 adet, 737-300 modelinden 4 adet, 737-500 modelinden de 3 adet olmak üzere toplam yirmi uçaklık bir uçuş filosuna sahiptir.

Scat Air Uçuş Noktaları

Scat Air Afrika kıtasında yalnızca Mısır’ın Sharm el-Sheikh şehrine uçuş gerçekleştirmektedir. Ancak birçok Asya ülkesine uçuş gerçekleştiren firma bu konuda geniş olanaklara sahiptir. Kazakistan, Özbekistan gibi Orta Asya ülkelerine gerçekleştirdiği uçuşlar ile bilinmektedir. Çin, Tayland, Ermenistan, Azerbaycan, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri gibi Batı Asya ülkelerindeki birçok ülkenin birçok şehrine de uçuş gerçekleştirmektedir. Gürcistan, Litvanya, Rusya ve Ukrayna gibi Avrupa kıtasındaki birçok ülkeye de uçuş seferleri düzenleyen bir firmadır.

Scat Air Hizmetleri

Scat Air havayolu firması hizmetler konusunda oldukça üst bir kalitede olan şirkettir. Yolcularına seyahatleri sırasında tüketebilecekleri çeşitli ikramlar ve içecekler sunar. Business Class sınıfı uçmak isteyen yolcular için geniş bir olanak sunan havayolu firması bu sınıfta bulunan tüm müşterilerine ise ayrı bir titizlik göstermektedir.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Scat Air Firması İçin Yorum Yap


Scat Air

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()