Popüler SAS Uçak Seferleri

Firma Hakkında

İskandinavya'da yer alan Sas Hava Yolları bağlı bulunduğu ülkesinin önde gelen hava yollarından biri olmakla birlikte büyüme potansiyeli yüksek olan bir hava yolu şirketidir.

SAS Hava Yolları Şirketi Hakkında Kısa Bilgi

SAS, İskandinavya'nın önde gelen havayolu şirketidir ve sık seyahat edenlere cazip bir teklif sunmaktadır. SAS, Avrupa, ABD ve Asya'da 120'ye yakın nokta arasında, SAS ile günlük ve yılda 29 milyondan fazla yolcuyla 800'den fazla uçuş sunmaktadır. Star Alliance üyeliği, SAS'ın müşterilerine geniş kapsamlı bir ağa ve sorunsuz bağlantılara erişim sağlamaktadır. Hava yolu operasyonlarına ek olarak, SAS'taki faaliyetler yer hizmetleri (SAS Yer Servisleri), teknik bakım (SAS Teknik) ve hava kargo hizmetleri (SAS Kargo) içerir.

SAS, önceki eski ismi İskandinav Havayolları Sistemi ya da resmi olarak İskandinav Havayolları Sistemi Danimarka, İsveç ve Norveç'in kısaltması şeklindedir. Sas Holding'in bir paresi olan ve merkezi Solna, İsveç'teki SAS Frösundavik Ofis Binası'nda bulunan havayolu, 182 uçağı 90 noktaya işletmektedir. Havayolunun ana merkezi, Avrupa kıtasından yer lan 40'ın üzerinde dünya merkezlerine bağlantı sağlayan Kopenhag-Kastrup Havalimanı'nda yer almaktadır. Oslo Havaalanı ve Stockholm-Arlanda Havalimanı (20'nin üzerinde Avrupa ülkelerine olan eklentisi ile), Gardermoen bir başka önemli merkezi noktalardır.

SAS ayrıca dünyanın en büyük ittifakı Star Alliance'ın kurucu üyelerinden biridir.

SAS Hava Yolları Firması Hangi Dünya Noktalarına Yolculuk Gerçekleştirmektedir?

Sas Hava yolları şirketi Avrupa kıtasında yer alan İngiltere, Fransa, Hollanda, Almanya, İtalya, Portekiz, Luksemburg, Norveç, İsveç, Polanya, Finlandiya, Türkiye, Bulgaristan, Yunanistan, Bosna Hersek, Sırbistan, Makedonya gibi farklı destinasyonlara uçuş gerçekleştirmektedir.

SAS Hava Yolları Şirketi Ne Türde Hizmet Sunmaktadır?

Sas Hava Yolları firması müşterilerinin tatmin edici ve konforlu bir yolculuk geçirmeleri doğrultusunda hizmet politikaları çıkarmakta ve uygulamaktadır. Bu uygulamalar müzik, film, internet gibi hizmetler, çocuk ve bebek bakım odaları hizmetleri, zengin yeme - içme menüsü ile ikram hizmetleri, engelli ve özürlü müşteriler rahat bir yolculuk süreci geçirmeleri için gereken tüm hizmetleri içermektedir. Aynı zamanda hava yolu şirketi 7 yaşından küçük çocuklardan herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
SAS Firması İçin Yorum Yap


SAS

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()