Popüler S7 Havayolları Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Rusya'da yer alan hava yolları şirketleri içerisinde teknolojiyi en çok ön plana çıkaran ve en modern hava yolu şirketlerinden biridir.

S7 Hava Yolları Şirketi Hakkında Kısa Bilgi

S7 Havayolları'nın hava filosu, Rus havayolları arasında en modernlerden biridir. Tüm uçuşlarımız Airbus (47 uçak), Boeing (19 uçak) ve Embraer (17 uçak) gibi dünyanın önde gelen üreticilerinin uçaklarında kullanılmaktadır. Hava filosu 86 uçaktan oluşmaktadır.

2017 yılında S7 Hava yolları şirketi, yeni nesil Airbus A320 neo uçağının ilk Rus hava yolu şirketi olmuştur. Bu uçaklar daha çevre dostu uçaklardır ve sınıflarının en sessizleri olarak kabul edilmektedir. S Hava Yolları Şirketi, orta ölçekli modern Boeing 737MAX uçaklarını teslim almayı bekleyen Rusya'daki ilk havayolu şirketidir. Bu uçaklar 2018 sonbaharında filosuna katılacaktır

S7 Hava yolları Şirketi yolcularının seyahatlerinin güvenliğini ve konforunu sağlamak için yenilikleri takip etmekte ve filosuna sürekli olarak modern uçaklar eklemektedir. Diğer bir yandan S7 Hava Yolları şirketi, Moskova'daki ofisleri ve 2008 yılından itibaren, Domodedovo Uluslararası Havaalanı ve Tolmachevo Havalimanı'nda ana üsleri ile, Rusya'nın en büyük iç havayolu şirketidir.

S7 Hava Yolları Şirketi Hangi Merkezlere Uçmaktadır?

S7 Hava yolları, Rusya'daki varış noktalarına tarifeli yolcu seferlerinin yanı sıra Ermenistan, Avusturya , Azerbaycan , Belarus , Bulgaristan , Çin Halk Cumhuriyeti , Hırvatistan , Kıbrıs , Çek Cumhuriyeti , Danimarka , Fransa , Gürcistan , Almanya , Yunanistan , Hong Kong , İzlanda , İran , İrlanda , İtalya , Japonya ,Kazakistan , Kore (Güney) , Kırgızistan , Moldova , Karadağ , İspanya , İsveç , Tacikistan , Tayland , Türkiye , Türkmenistan , Birleşik Arap Emirlikleri ve Özbekistan gibi pek çok ülkeye aktarmasız seferler düzenlemektedir.

S7 Hava Yolları Şirketi Müşterilerine Ne Gibi Hizmetler Sunmaktadır?

S7 Hava Yolları, gerek sahip olduğu modern tvleri ile müşterilerine çok sayıda türde film ve müzik seçenekleri sunmakta, çocuklu aileler için gerekli odaları müşterilerinin hizmetlerine tahsis etmekte ve çok çeşitli seçenekleriyle hazırlanmış yemek menülerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
S7 Havayolları Firması İçin Yorum Yap


S7 Havayolları

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()