Popüler Royal Air Maroc Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Türkiye'de bilinen diğer ismi ise Fas Kraliyet Havayollarıdır. Artan yolcu sayısı ve yeni açılan rotaların yanı sıra petrol fiyatlarının artmasıyla birlikte yeni uçak alımına ihtiyaç duymuştur. 2000 yılında 20 Yeni Nesil Boeing 737 uçağı ve 4 Airbus A321 siparişi vermiştir. Bu arada, Batı ve Orta Afrika şehirlerine daha fazla rota açmıştır. Royal Air Maroc artık yabancı turistlerin ve Faslı gurbetçilerin taleplerini karşılamak için uçuş sağlayarak, Avrupa şehirleri ve Afrika şehirleri arasında Kazablanka merkeziyle bağlantı kurmayı değiştirmek istiyordu. Fas ve AB, 2006'nın sonlarında "açık bir gökyüzü" anlaşması imzalamıştır. Bu, Royal Air Maroc'ın, Batı Avrupa ve Fas arasındaki karlı yollardan istifade etmeye istekli düşük maliyetli taşıyıcılardan zorlu bir rekabetle karşı karşıya kalması anlamına geliyordu. Diğer bir zorluk ise, Royal Air Maroc'ın yıllık karlarının büyük miktarda düşmesine sebep olmuştur.

Royal Air Maroc Uçuş Noktaları Nerede?

İstanbul'daki bütün havalimanlarında uçuş noktasına sahiptir. 55 ülkede 192 uçuş noktası vardır.

Royal Air Maroc Uçak İçindeki Hizmetleri

Evcil hayvanlar özel kafesler içerisinde başka bir bölümde bakılmaktadır. Yeni doğan bebekler ( 10 günlük ) ve 8 aylıktan fazla hamile kadınlara uçuş izni verilmemektedir. 2 yaş altına bilette büyük oranda indirim yapmaktadır. 3 - 12 yaş arasına %10 indirim yapmaktadır. 4 yaş altı çocukla hostesin ilgilenmesini istiyorsanız tam bilet ücreti ödemek zorundasınız. Uçakta oyuncak hizmeti yoktur yanınızda getirmekte fayda var. Yemekler isteğe göre yapılmaktadır. Sınırsız su, çay ve kahve ikramı sağlamaktadır.

Bebekler ve çocuklar için özel yemek ve içecek hazırlanır. Erken bildirim yaparsanız, sedye, tekerlekli sandalye, uçakta oksijen tüpü vs. tıbbi malzemeler verilmektedir. Uçağa cep telefonu, laptop ve tablet ile girilmeye izin vermektedir ve içeride wifi özelliğinden faydalanarak bu araçları kullanabilirsiniz.

Cep telefonuyla arama sadece çok acil işlere izin verilmektedir. Arama yapmadan önce kimi arayacağınız ve hangi konuda olduğunu hostese söylemeniz gerekmektedir. Uçağa binmeden önce yapılan bilet ve bagaj kontrollerinden sonra havayolu şirketine ait özel dinlenme salonunda kalabilmek imkanınız vardır.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Royal Air Maroc Firması İçin Yorum Yap


Royal Air Maroc

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()