Popüler Qantas Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Qantas Hava Yolları, Avustralya merkezli bir hava yolu firmasıdır. Genel olarak uzun menzilli uçuşları ile bilinir. Buna ek olarak seferlerinde yolcularına sunmakta olduğu yemekler ile de ün yapmıştır. Gerçekten en ünlü şeflerin elinden hazırlanan yemek menüleri pek çok yolcu tarafından beğeni toplamaktadır. Buna ek olarak bu firmanın bir özelliği daha vardır ki o da Avustralya ile Avrupa'yı birbirine bağlamayı başarmasıdır. Şöyle ki, ilk defa Avustralya'dan Londra'ya bir direkt uçuş herhangi bir mola vermeksizin bu firma tarafından icra edilmiştir. Şüphesiz ki bu durumun gerçekleşebilmesinin ardında yatan en önemli sebeplerden bir tanesi de firmada Airbus A380 uçaklarının kullanılıyor olması ve bu jumbo jetlerin çok uzun mesafelerde uçmak için dizayn edilmiş olmasıdır.

Firma Tarafından Sunulmakta Olan Hizmetler

Qantas Hava Yolları tarafından öncelikle sunulmakta olan hizmetler arasında yemekler gelir. Michelin yıldızına sahip şefler tarafından itina ile hazırlanmakta olan bu yemekler yolculara sunulmakta ve sunulan yemeklerin türleri ve içerikleri seferin uzunluğuna ve uçulan parkura göre değişiklik arz etmektedir. Buna ek olarak firmanın filosundaki uçaklarda yer alan uçak içi eğlence paketleri de son derece tatminkardır. Şöyle ki, bu eğlence paketleri hemen her uçakta yer almasının yanı sıra çok sayıda filmi ve müziği bünyesinde barındırmakta, bu sayede yolcuların uçuş süresince keyifli vakit geçirmesi sağlanmaktadır.

Uçuş Noktaları Nerelerdir?

Qantas Hava Yolları tarafından çok sayıda noktaya uçuş gerçekleştirilirken bu noktalar iç hat ve dış hat seferleri olarak iki gruba ayrılır. Ne de olsa firmanın merkezinin yer aldığı Avustralya son derece büyük bir ülkedir. Hal böyle olunca da iç hatlarda sefer icra edilmesi son derece doğaldır. Bunun yanı sıra firma tarafından yolcuların talepleri doğrultusunda Avrupa, Asya ve Amerika kıtalarında da pek çok noktaya seferler karşılıklı olarak sıklıkla mevcuttur.

Firmanın Hizmet Kalitesi Nasıldır?

Qantas Hava Yolları, low cost uçan bir firma değildir. Hal böyle olunca her şeyden önce müşteri memnuniyeti gelmektedir. Nitekim ödüllü bir yemek servisine sahip olmaları ve personel kalitesi de bunu kanıtlar niteliktedir.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Qantas Firması İçin Yorum Yap


Qantas

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()