Popüler Philippine Hava Yolları Uçak Seferleri

Firma Hakkında

1941 yılında kurulmuştur. İlk kurulduğu yıllarda Asya'nın ilk havayolu olma özelliğine sahiptir. Dünya savaşı sırasında 18 uçağı bulunmaktaydı. Dünya çapında tanınan bir havayolu şirketidir. Aynı zamanda Airbus ve Boeing uçaklarından oluşan genç ve modern bir filoya sahiptir. 41 adet uçağı bulunmaktadır. İlk uçuşlarına başlamasından yaklaşık 4 yıl sonra Filipinler'in bayrak taşıyıcısı olarak ün yapmıştır. Aynı zamanda PAL code - share ortaklığı bulunmaktadır. Genel merkezi Filipinler Pasay'da bulunmaktadır. Ayrıca genel merkez dışında 3 adet yan ofisi bulunmaktadır. Philippine Hava Yolları dış hatlar bölümünde yaklaşık 300 noktaya uçmaktadır.

Nerelere Uçuşlar Bulunuyor?

Kuzey Amerika, Asya ve Avustralya dahil olarak 15 ülkede 30 noktaya uçuş seferleri düzenlemektedir. Haftalık yaklaşık olarak 282 uluslar arası uçuşları bulunmaktadır. İç hat uçuşlarında ise 31 noktaya haftalık olarak 638 uçuş gerçekleştirmektedir. Dış hat uçuşları arasında; Basco, Butuan, Cagayan de Oro, Catarman, Cebu , Davao, Dipolog gibi noktalardır. 31 noktaya iç hat uçuşları bulunmaktadır.

Philippine Hava Yolları Hizmetleri

Bagaj hakkı, ekonomik sınıfta yolcular için 23 kg'dır. Business Class yolcuları için 35 kg hakları bulunmaktadır. El bagajı bagaj hakkı 7 kg'dır.

Philippine Hava Yolları ile yolculuk yapan yolcular koltuklarda bulunan monitörlerde film veya belgesel izleyebilmektedir. Film veya belgesel dışında aynı zamanda müzikte dinlenebilmektedir. Böylece uzun yolculuklar daha eğlenceli geçmektedir.

Online check-in işlemleri ve koltuk seçimi yapılabilmektedir. Cam kenarı ve koridor gibi seçenekler bulunmaktadır, bunlar için ücret alınmamaktadır. Koltuk diz mesafesi için yolcular ek bir ücret ödeyerek daha rahat ve konforlu koltukları tercih edebilirler. Philippine Hava Yolları'nı kullanan tüm yolcular güvenli, rahat ve konforlu bir yolculuk geçirmiş olurlar.

Uçuş mesafesine göre ikram ve yemek menüleri değişmektedir. Philippine Hava Yolları uçuşlarında tüm yiyecek ve içecekler ücretsiz olarak yolculara ikram edilmektedir. Ayrıca diyabetik, vejetaryen menüleri ve diyetetik gibi özel menüler için 48 saat önce Philippine Hava Yolları ile mutlaka iltişime geçilmesi gerekir. Özel yemek menüsü seçenekleri için ödeme yapılması gerekir. Ödemeler nakit veya kredi kartı ile yapılabilmektedir.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Philippine Hava Yolları Firması İçin Yorum Yap


Philippine Hava Yolları

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()