Popüler Onur Air Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Onur Hava Yolları, Türkiye'nin en eski hava yolu firmalarından bir tanesi olarak pek tabii gösterilebilir. Gerçekten bu firma ile icra edilen seferlerin başlangıcı çok eskiye dayanır ve ilk defa göklerde boy gösterdiği zamanlardan bu yana Onur Hava Yolları kendisini devamlı olarak geliştirmiştir. Buna ek olarak uçaklarını da sürekli yenilemiş ve hatta geniş gövdeli uçakları dahi bünyesine katmayı başarmıştır. Aynı zamanda muhakkak belirtilmesi icap eder ki Onur Air, pek çok hava yolu firmasının uçuş icra etmediği bazı hava meydanlarına da uçuş düzenler. Bu meydanlardan bir tanesi de Çanakkale'dir. Esasen Çanakkale'ye bazı firmalar tarafından da sefer icra edilmeye başlanmıştır. Ancak Onur Hava Yolları bu meydana çok daha sık sefer düzenlemektedir.

Firma Tarafından Sunulmakta Olan Hizmetler

Onur Hava Yolları tarafından sunulmakta olan pek çok hizmet ücretsiz değildir. Ancak yolculara ücretsiz olarak online check in hizmeti ve buna ek olarak mobil biniş kartı hizmeti sunulmaktadır. Bu sayede yolcular mobil biniş kartları ile bagajları yok ise doğrudan uçağın kapısına gitme imkanı elde ederler. Buna ek olarak yolculara uçak içerisindeki battaniye ve yastıklar da ücretli olarak sunulmaktadır. Nihayetinde yemek hizmetleri de bu şekildedir. Ancak yemeklerini yolcular önceden sipariş ederler ise çok daha uygun fiyatlar ile bu hizmetten yararlanabilir ve çok daha keyifli bir uçuş deneyimi yaşayabilirler. Aynı zamanda Onur Hava Yolları tarafından yolculara sunulmakta olan yemekler, pek çok yolcu tarafından da yoğun takdir toplamaktadır.

Firma Bünyesinde Yer Alan Uçaklar

Onur Hava Yolları bünyesinde yer alan uçakların tamamı Airbus marka uçaklardan meydana gelir ve bu uçakların pek çoğu yeni modellerdir. İlk kurulduğu günden bu yana firma her geçen gün kendisini geliştirmiş ve filosuna yeni uçaklar katmayı başarmıştır. Nihayetinde bu firmaya dahil olan uçaklardan bir kısmı da farklı firmaların adı altında çalışmak ile birlikte esas olarak Onur Hava Yolları şirketinin öz mallarıdır. Nihayetinde uçakların tamamının son derece konforlu ve son derece güvenli olduklarını belirtmekte de yarar vardır. Ne de olsa Onur Hava Yolları yolcu güvenliğine ve müşteri memnuniyetine azami önem veren bir firmadır.

Onur Air Neden Tercih Edilmesi Uygun Olan Bir Firma Olarak Değerlendirilebilir?

Onur Air, pek çok zaman vaktinde kalkması ve vaktinde varması yönünden ün elde etmiştir. Üstelik bu başarıyı hem iç hatlarda hem de uluslararası uçuşlarda elde etmiştir. Buna ek olarak Onur Hava Yolları son derece deneyimli ve nitelikli personeller ile çalışmaktadır. Bu personellerin tamamı özel sınavlardan geçtikten sonra firma tarafından istihdam edilmekte ve her zaman için müşteri memnuniyetinden yana çalışmaları istenmektedir.

Onur Hava Yolları Uçuş Noktaları

Onur Hava Yolları, pek çok noktaya uçuş düzenler. Bu uçuşların ana merkezi, İstanbul Atatürk Havalimanı'dır. Bunun haricinde Onur Hava Yolları Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden herhangi bir uçuş icra etmemektedir. Bu noktalar arasında pek çok ülke ve pek çok şehir bulunur. Örnek vermek icap eder ise, Kayseri, Diyarbakır, Samsun, İzmir ve Trabzon bu şehirlerden sadece birkaç tanesidir. Öte yandan firma Avrupa'daki pek çok noktaya da karşılıklı seferler icra etmektedir. İşte bu seferler arasında firma en yoğun ve en sık olarak Rusya'ya uçuş düzenler. Rusya uçuşları başta olmak üzere hemen her uçuşta belirli zamanlarda belirli kampanyalar düzenlenmekte ve gezginler çok daha avantajlı fiyatlar üzerinden bilet satın alma imkanı yakalamaktadır.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Onur Air Firması İçin Yorum Yap


Onur Air

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()