Popüler Nouvel Air Tunusie Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Nouve Air Tunus Hava Yolları Şirketi Liberte'nin Tunus üzerinde 6 Ekim 1989 tarihinde kurulmuş bir hava yolu şirketidir. Aynı zamanda bu hava yolu şirketi, Fransız havayolu Air Liberté'nin bir yan kuruluşudur.

Nouve Air Tunus Hava Yolları Şirketi Hakkında Kısa Bilgi  

Nouvule Air Hava Yolları firması 1989 yılında kuruldu. Tunus'un önde gelen havayolu şirketi Nouvele Air Hava Yolu işletmesi, ülkenin önde gelen Tunus seyahat grubu ve Tunus Seyahat Hizmetlerinin en yüksek yatırım yaptığı şirketlerinden biridir. Aynı zamanda ülkesinin en büyük hava yolu filosuna sahip ve en fazla kar eden hava yolu şirketidir.

Nouvule Air Hava Yolları Fİrması Nerelere Uçuş Kaldırmaktadır?  

Hava yolu şirketi, Almanya, Türkiye, Rusya, Belçika, Birleşik Krallık, Fransa ve Polanya dahil olmak üzere 30'dan fazla ülkedeki 130'dan fazla Avrupa havalimanından hizmet vermektedir.

Tunus'ta Nouvule Air Hava Yolları firması, 4 havalimanında hizmet vermektedir: Monastir, Djerba, Enfidha ve Tunis. Nouvule Air Hava Yolları firmasını seçtiğinizde, Fransa'nın Paris Charles de Gaulle ve Lyon'u veya Almanya'daki Düsseldorf gibi Avrupa'nın en büyük havaalanlarına uçabilirsiniz. Ayrıca Nouvule Air Hava Yolları firması, İskandinavya'ya, Göteborg-Landvetter, Stockholm-Arlanda, Kopenhag, Billund, Oslo-Gardermoen ve Rusya'dan Moskova ve St Petersburg'dan kalkan havalimanları ile hizmet vermektedir.

28 yılı aşkın süredir, size yüksek kaliteli düşük fiyatlı uçuşlar sunmayı taahhüt ediyoruz. Bu taahhüt şirket prensipleri ile desteklenmektedir:

Nouvule Air Hava Yolu Şirketi Hizmet Politikası Nedir?

Nouvule Air Hava Yolları firması optimum güvenlik, konfor ve kalite sunmak için devam eden akreditasyon politikasını taahhüt etmektedir. Bu amaçla havacılık alanında anahtar akreditasyonlar ve şirket süreçlerinin kalitesiyle ilgili onayları tutmaktadır. Uçak operasyonlarının ve bakım prosedürlerinin güvenliği, IOSA sertifikasyonu ve EASA PART M standartlarına uygun olarak IFR'nin AMASIS yazılımının uygulanmasıyla garanti edilmektedir. Benzer şekilde, bakım operasyonlarından sorumlu iştiraki Sabena Technics, askeri ve devlet uçakları için bakım faaliyetleri için bir gereklilik olan kendi EASA PART 145 akreditasyonunu elinde bulundurmaktadır.

Buna ek olarak, Nouvule Air, kalite yönetim ilkelerinin bir kanıtı olan ISO 9001 V 2008 akreditasyonunu, özellikle de güçlü bir müşteri odağı, süreç bazlı bir yaklaşım ve sürekli iyileştirme elde etmiştir.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Nouvel Air Tunusie Firması İçin Yorum Yap


Nouvel Air Tunusie

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()