Popüler Norwegian Air Shuttle Uçak Seferleri

Firma Hakkında

1993 yılında kurulan şirket, 2002 yılında daha büyük Boeing 737 uçakları ile düşük maliyetli bir taşıyıcı olarak çalışmaya başladı. Bugün, dünyanın en hızlı büyüyen havayolları arasında olan şirket, Filosuna sürekli olarak yeni uçaklar katıyor ve Avrupa, Asya ve ABD'de yeni rotalar ve yeni üsler kuruyor. Şirketin yaş otalaması 3.6 yıl olan 150 uçağı bulunuyor ve bu yüzden dünyanın en genç ve en çevreci filolarından birine sahiptir. 9.000 çalışanı bulunan şirketin filosunda, Boeing 787 Dreamliner, Boeing 737-800 ve Boeing 737 MAX 8 modellerinde uçaklar bulunuyor.

Faaliyet Alanları

Şirket, hava yolcu taşımacılığı ve bakım hizmetleri yapmaktadır, yıllık taşıdığı yolcu sayısı 33 milyonun üzerindedir. Şirket ayrıca bir çok yardım derneğine sponsorluk yapmakta ve çevreci firmalara da destek sağlamaktadır.

Şirketin Uçuş Yaptığı Bölgeler

Şirketin, Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Asya, Karayipler, Güney Amerika ve ABD'de 150'den fazla noktaya 500'den fazla uçuş rotası bulunuyor. Bunlardan bazıları; ABD (New York, San Fransisco ve Chicago gibi), Birleşik Arap Emirlikleri (Dubai), Avusturya, Bulgaristan, İsveç, Almanya (Berlin, Hamburg ve Düsseldorf gibi), İspanya, Fransa, İngiltere, Türkiye, İtalya ve Yunanistan olarak sayılabilir.

Hizmetleri Nelerdir?

Norwegian Air Shuttle, özellikle Premium sınıfla uçuş yapanlar için; kabin içinde 109 ila 117 santimetre koltuk aralığına sahip konforlu koltuk, 3 çeşitli Premium akşam yemeği, uçuş boyunca ücretsiz içecekler, Premium kahvaltı veya hafif ikindi yemeği, son teknoloji ürünü dokunmatik ekran eğlence sistemi, yüzlerce saatlik film, belgesel, haber ve oyun, koltuk rezervasyonu, 20 kg’a kadar iki adet bagaj, koltukta USB şarj cihazı ve elektrik prizi ve lounge salonu erişimi sağlamaktadır. Şirket ayrıca, yürüme ve işitme engelli yolcular için tıbbi destek veriyor (tekerlekli sandalye gibi) ve hamile yolcularla çocukları ile yolculuk yapanlara önceden bildirilmesi halinde yardımcı (bebek maması gibi) olunmaktadır. Şirketin, gerek kabin içi gerekse yer hizmetleri personeli, profesyonel ve samimi yaklaşımları ile her türlü yardımda bulunuyor. Şirket, konaklama ve hava alanı transfer hizmetlerinde de kolaylık sağlıyor.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Norwegian Air Shuttle Firması İçin Yorum Yap


Norwegian Air Shuttle

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()