Popüler Nas Air Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Nas Air Hava Yolları işletmesi, 2007 yılında NAS Holding'in bir parçası olarak kurulan, Suudi Arabistan'ın önde gelen düşük maliyetli taşımacılık şirketidir.

Nas Air hava Yolları Hakkında Kısa Bilgi

Şirketin genel merkezi Riyad'da yer almaktadır. Nas Air Hava Yolları firması, her hafta yaklaşık olarak 1000 tarifeli uçuş gerçel çalışan 30 uçak filosuna sahiptir. flynas, Suudi Arabistan'da 17, varış noktasına da 53 uluslararası uçuş noktasına uçuşlar sunuyor. 2007 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana flynas, Riyad, Cidde, Dammam ve Abha üslerinden 32 milyondan fazla yolcu taşıdı.

Nas Air Hava yolları, Orta Doğu'nun en İyi Düşük Maliyetli hava yolu işletmesi ödülünü almış bulunmaktadır. Aynı zamanda World Travel Awards'dan sayısız hava yolu ödülü almıştır. Nas Aİr Hava Yolları düşük tarifeli uçuşları ve üstün müşteri hizmetleri ile aldığı paranın karşılığını sunmaktadır.

Şubat 2017 itibariyle, Nas Air Hava Yolları filosu yaklaşık 90 uçaktan oluşmaktadır. Filosunda barındırdığı uçak modelleri Airbus A319-100, Airbus A320-200, Airbus A320 neo model uçaklardır.

Nas Air Hava Yolları Şirketi Nerelere Uçuş Kaldırmaktadır?

2012 itibariyle Nas Air Hava Yolu Firması aşağıdaki destinasyonlara hizmet vermektedir.

- Eritre: Massawa ( Massawa Uluslararası Havaalanı ) Merkezi

- Kenya: Nairobi ( Jomo Kenyatta Uluslararası Havaalanı )

- Sudan: Hartum ( Hartum Uluslararası Havaalanı )

- Güney Sudan: Juba - ( Juba Uluslararası Havaalanı )

- Uganda: Entebbe ( Entebbe Uluslararası Havaalanı )

- Birleşik Arap Emirlikleri: Dubai ( Dubai Uluslararası Havaalanı )

- Suudi Arabistan: Dammam ( Kral Fahd Uluslararası Havaalanı )

- Katar: Cidde ( Kral Abdülaziz Uluslararası Havaalanı )

Nas Air Hava Yolları İşletmesi Müşterilerine Ne Gibi Hizmetler Sağlamaktadır?

Bu hava yolu işletmesi müşterilerine ucuz tarifeli bilet hizmetleri sunmaktadır. Aynı zamanda uçakta yer alan ikram ve içecek servis hizmetleri sunmaktadır. Şirket politikaları gereğince yaş kriterine göre çocuk sayılan kişilerde ücret almamaktadır. Aynı zamanda bu hava yolu şirketi engelli vatandaşların biletlerine %50 indirimli olarak bilet satış işlemleri gerçekleştirmektedir.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Nas Air Firması İçin Yorum Yap


Nas Air

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()