Popüler Middle East Hava Yolları Uçak Seferleri

Firma Hakkında

1945 yılında Orta Doğu Havayolları, Beyrut'tan komşu Suriye, Kıbrıs, Mısır, daha sonra Suudi Arabistan, Kuveyt ve Körfez'deki diğer destinasyonlara ilk hizmetini kurmuş ve hizmete açmıştır. 1963 yılında, Air Liban ile birleşme sonrasında, Middle East Hava Yolları dünya çapındaki ağına yeni Avrupa, Orta Doğu ve Batı Afrika destinasyonlarını eklemiştir.

Middle East Hava Yolları Hakkın Kısa Bilgi

Lübnan'ın ulusal hava yolu şirketi Orta Doğu Havayolları (MEA), önde gelen Orta Doğulu taşımacılık şirketlerinden biridir. Beyrut'taki Rafik Hariri Uluslararası Havalimanı'ndaki ana üssünden, Orta Doğu Havayolları Avrupa, Orta Doğu ve Batı Afrika'da 30 uluslararası noktaya uçuyor. Orta Doğu Havayolları, Lübnan kültürünü ve misafirperverliğini yansıtan müşterilerine hem yer hem de karada çok lüks hizmetler sunuyor. Aynı zamanda Middle East Hava Yolu Şirketi, çok güçlü hava yolu şirketleri ile de ortalık içerisindedir. Orta Doğu Havayolları, Orta Doğu Havayolu uçuşları ve ortakları hakkında daha fazla bilgi için www.mea.com.lb adresini ziyaret edin.

Middle East Hava Yolları Hangi Kıtalara Uçuş Gerçekleştirmektedir?

Middle East Hava Yolları şirketi oldukça global bir uçuş rotasına sahiptir. Bugün dünya üzerinde bir çok ülkeye giden uçuşlar gerçekleştiren Middle East Hava yolları şirketi, Avrupa'dan Amerika'ya, Amerika'dan Asya'ya Asya'dan Okyanusya'ya kadar uzanan bir çok noktaya seferler düzenlemektedir. Ayrıca kargo taşımacılığı da yapan şirket, geçtiğimiz yıl sonu itibariyle rekor sayıda uçuş seferleri düzenlemiştir.

Middle East Hava Yolları Ne Gibi Hizmetleri Bünyesinde Barındırmaktadır?

Middle East Hava Yolları yolcularını memnun etmek ve yolcularının yapacakları yolculuktan keyif almalarını sağlamak adına birçok hizmet seçeneği sunmaktadır.

- MEA şirketi, çocuklarınızı meşgul, eğlendirecek ve rahat ettirmeyi amaçlayan hizmetler sunmaktadır.

- Çocuk yaştaki yolculardan herhangi bir ulaşım ücreti almamaktadır.

- Dünya yöresel mutfaklarından bir lezzeti yolcularla buluşturmaktadır.

- Yolcuların vakit geçirebileceği çok sayıda etkinlik hizmeti sunmaktadır. (TV, film, kitap,dergi vs)

- MAe şirketi, bebekli ailelerin çocuklarının bakımlarını rahat bir şekilde yapabilmesi için tam donanımlı bebek bakım odalarını yolcularının kullanımına sunmaktadır.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Middle East Hava Yolları Firması İçin Yorum Yap


Middle East Hava Yolları

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()