Popüler Lufthansa Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Lufthansa Hava Yolları, Almanya'nın bayrak taşıyıcı ve en geniş filoya ve uçuş ağına sahip filosu olarak bilinir. Bu firmanın Türkiye'ye de direkt seferleri mevcuttur. Bu seferler arasında Ankara'ya, İzmir'e ve İstanbul'a icra edilenler mevcuttur. Buna ek olarak Lufthansa Hava Yolları, Amerika kıtasında da çok sayıda noktaya Almanya üzerinden direkt seferler icra eder. Firma Star Alliance üyesi olduğundan dolayı son derece yüksek bir hizmet kalitesine sahiptir. Aynı zamanda Star Alliance üyesi olması, pek çok firma ile ortak uçuş icra etmesine de olanak tanımıştır. Nihayetinde belirtilmesi icap eder ki bu firma personel kalitesi yönünden de hayli iyi bir noktada yer alır.

Yolculara Sunulan Yemekler

Uçakta yolculara sunulan hizmetler arasında her şeyden önce yüksek kalitedeki yemek servisi gelir. Gerçekten yolculara sunulan yemekler pek çok bağımsız otorite ve yolcular tarafından doldurulan anketler ile de tescil edilmiştir. Buna ek olarak sunulan yemekler arasında seçim yapma özgürlüğü de yolculara tanınmıştır. Şöyle ki, dini inanış ya da sağlık sorunlarından kaynaklanan bazı durumlarda yolcuların özel yemek seçeneklerinden yana tercihlerini kullanmaları da mümkün olabilecektir. Bunun yanında yolcular uçuş sırasında kendilerine sunulan alkollü ve alkolsüz içeceklerden de yararlanabilirler. Nihayetinde sunulanların yolculukta yolculuğa göre değiştiğini de bilmek gerekir.

Uçak İçi Eğlence Paketleri

Uçakların pek çoğunda uçak içi eğlence paketleri de yer almaktadır. Bu paketlerden istifade etmek için herhangi bir ücret talep edilmez ve kulaklıklar kabin ekibi tarafından yine ücretsiz olarak dağıtılır. Farklı dillerde hazırlanmış müzik, film ve çeşitli oyunların yer aldığı bu eğlence paketleri yolcuların rahat ve keyifli bir yolculuk geçirmesine de olanak tanımaktadır.

Lufthansa Tarafından Yolculara Sunulan Uçuş Noktaları

Lufthansa Hava Yolları tarafından icra edilen seferlerin son derece geniş bir ağı vardır. Öyle ki Amerika kıtasından Asya'ya, Avrupa'dan Afrika'ya kadar dünyanın hemen her yerinde Lufthansa Hava Yolları boy gösterir. Ortak uçuşlar ya da diğer adı ile Codeshare uçuşlar ile Lufthansa Hava Yolları uçuş ağını çok daha geniş hale getirmiştir.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Lufthansa Firması İçin Yorum Yap


Lufthansa

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()