Popüler Lot Polish Hava Yolları Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Lot Polish Hava Yolları şirketi çok büyük sayıdaki filosu ile birlikte bugün dünyanın birçok merkezine uçuş yapmakta olan ve dünyanın eski hava yolu şirketlerinden biri olan bir hava yolu şirketi olmayı içerisinde barındırmaktadır.

Lot Polish Hava Yolları Şirketi Hakkında Kısa Bilgi

Lot Polish Hava Yolları Şirketi, 29 Aralık 1928'de Polonya hükümeti tarafından, mevcut iç hatlar Aerolot (1922) ve Aero (1925) tarafından devralınan ve 1 Ocak 1929'da faaliyete geçen devlete ait bir şirket olarak kuruldu. Bu yüzden bugün dünyanın en eski hava yolu şirketlerinden biri olarak anılmaktadır. Ancak Lot Polish Hava Yolları şirketi devlet tarafından yapılan özelleştirmeler ile halka açılmıştır. Sonrasında büyüme potansiyelinin farkına varılan Lot Polish Hava Yolları şirketi alınan değişik modelde uçaklarla filo sayısını devasa büyüklükte rakamlara çıkarmıştır.

Bugün, Lot Polish Hava Yolları Şirketinin Şu anda Polonya hükümeti LOT'teki% 68 hisseye sahiptir; Geri kalan %32'lk rakamlar ise yerel şirketler ve çalışanlara aittir.

Lot Polish Hava Yolları Şirketi Hangi Hizmet Sınıfları Yer Almaktadır?

Lot Polish Hava Yolları şirketleri aynı zamanda Asya, Orta Doğu ve Kuzey Amerika'daki uçuşlara ek olarak yoğun bir Avrupa ağına sahip olan bir hava yolu şirketidir. LOT Polonya hava yolları uçuşlarında üç hizmet sınıfı sunmaktadır. Bu uçuş sınıfları; Ekonomi, Premium Ekonomi ve İş sınıfıdır. Dileyen yolcular bu 3 hizmet sınıfı hizmetlerinden birini seçerek seyahatlerini gerçekleştirebilirler.

Lot Polish Hava Yolları Şirketi Hangi Dünya Merkezlerine Seyahat Gerçekleştirmektedir?

Lot Polish Hava Yolları, 60 uçaklık bir filo ile LOT Polish Airlines, Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Amerika ve Asya'da 90 noktaya bir ağ işletmektedir. New York, Newark, Chicago, Los Angeles,Toronto, Seul , Singapur, Pekin ve Tokyo gibi dünya merkezlerine Lot Polish Hava Yolları ile aktarmasız uçuşlar mevcuttur. Hedeflerin çoğu merkezi olan Varşova Chopin Havaalanı'ndan geliyor. Diğer uzun mesafe uçuşlar Budapeşte'den New York JFK ve Chicago'ya kadar hizmet veriyor. Lot Polish Hava Yolları, aynı zamanda Star Alliance'ın bir üyesidir.

 

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Lot Polish Hava Yolları Firması İçin Yorum Yap


Lot Polish Hava Yolları

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()