Popüler Iberia Hava Yolları Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Iberia Hava Yolları şirketi İspanya'nın ve hatta Avrupa'nın en büyük ve en köklü hava yolu işletmelerinden biridir. Kurduğu iştirakler ve ortaklıklar ile ülkesinin en çok parlayan hava yolu şirketlerindendir.

Iberia Hava Yolları Şirketi Hakkında Kısa Bilgi

Iberia Hava Yolları Madrid - İspanya merkezli bir hava yolu şirketi olup, uluslararası bir networke sahip 1927' de kurulan bir hava yolu işletmesidir. Bu özelliği ile İspanya'nın en köklü hava yolu firmalarından biri olan Iberia Hava Yolları Şirketi'nin merkez üssü Barajas Havalimanı'dır. Iberya Hava Yolları şirketi, Iberia Bölgesi ( Air Notsrum tarafından işletilen bağımsız bir hava yolu ) ve Iberia Express ile birlikte, Iberia Group'un bir parçasıdır. Iberia Group, yolcu ve yük taşımacılığına ek olarak, uçak bakımı, havalimanlarında elleçleme, IT sistemleri ve uçak içi ikram hizmetleri gibi ilgili faaliyetleri de yürütmektedir.

Iberia Hava Yolları Şirketinin filo büyüklüğü yaklaşık olarak 89 uçaktan oluşmaktadır. Yeni model uçaklar ise filoya eklenmek üzere sipariş verilmiştir.

Iberia Hava Yolları Şirketi Hangi Uçuş Noktalara Seyahat Etmektedir?

Iberia Hava Yolları Şirketi, dünyanın bir çok farklı noktasına aktarmasız uçuşlar gerçekleştirmek ile birlikte bir çok ayrı noktaya da aktarmalı uçuşlar da gerçekleştirmektedir. Iberia Group hava yolları 39 ülkede 109'dan fazla noktaya ve diğer hava yolları ile kod paylaşımı sözleşmeleriyle 90 farklı noktaya uçmaktadır. Iberia Hava Yolları Şirketi, müşterilerine Karayiplerden, Las Palmasa, Las Palmas'tan Florida'ya, Florida'dan bir başka dünya kalbinin attığı birçok merkeze aktarmasız uçuşlar sunmaktadır.

Iberia Hava Yolları Müşterilerine Ne Türde Hizmetler Sunmaktadır?

Iberia hava yolları müşterilerinin konforlu bir seyahat geçirmesi için bir çok hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler, müşterilerinin uçuş süresince kişisel bakımlarını yapmaya yetecek kişisel bakım hizmetlerinin sunulması, çocuklu ebeveynlere çocuk eğlence odası ve bebek bakım odalarının tahsis edilmesi, engelli bireyler için özel koltuk ve wc hizmetleri, eğlenceli ve sürükleyici bir yolculuk gerçekleştirmek için uçaktan görüş gösteren, çeşitli sayıda müzik ve filmler içeren tv gibi hizmetlerdir.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Iberia Hava Yolları Firması İçin Yorum Yap


Iberia Hava Yolları

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()