Popüler Hainan Hava Yolları Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Hainan Hava Yolları, Çin Halk Cumhuriyeti merkezli olan bir hava yolu firma olma özelliğini göstermektedir. Asya kıtası üzerinde sivil olarak ulaşım sağlayan hava yolları içerisinde büyüme potansiyeli en yüksek olan şirketlerden biridir.

Hainan Hava Yolları Şirketi Hakkında Kısa Bilgi

Çin Halk Cumhuriyeti'nde filosunda barındığı araç sayısı açısından dördüncü en büyük hava yolu şirketidir ve ulaşımı gerçekleştiren toplam yolcu sayısı bakımından Asya kıtasının dördüncü en büyük hava yolu firması olan en büyük sivil hava yolu firmasıdır. Hainan Hava Yolları Şirketi 500 rota üzerinde kampanyalı yurt içi ve yurt dışı hizmetleri sunmakta olan bir şirkettir ve ana karadaki dokuz lokasyonun yanı sıra charter hizmetlerini de müşterilerinin yararlanmaları için sunmaktadır. Başlıca üssü Haikou Meilan Uluslararası Havaalanı'dır. Hainan hava yolu şirketi filosunda Boeing 787 - 9, Boeing 787 - 8,

Airbus 330 - 300, Airbus 330 - 200 gibi araçlar bulundurmaktadır. Şirket aynı zamanda yeni sürüm uçaklar sipariş etmiş bulunmaktadır ve her geçen gün filosunu büyütmek hedefindedir.

Hainan Hava Yolları Şirketi Nerelere Uçuş Gerçekleştirmektedir?

Hainan Hava Yolları Şirketi dünyanın 5 kıtası olmak üzere toplamda 253 uçuş noktasına uçmaktadır. Pekin'den İstanbul'a, İstanbul'dan Kaliforniya'ya, Kaliforniya'dan Dubai'ye bir çok merkez denilecek şehirlere yolcu ve kargo taşımacılığı yapmaktadır. Detaylı güzergah bilgilerine Hainan Hava Yolları şirketinin resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Hainan Hava Yolları Şirketi Ne Gibi Hizmetler Sunmaktadır?

Öncelikle Hainan Hava Yolları Şirketi uçuş gerçekleştiren yolcularının her türlü ihtiyaç ve taleplerine yanıt verecek gerekli donanım ve hizmet uygulamalarına sahiptir. Hainan hava yolları şirketi aile hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır. Çocuk ya da bebek sahip çiftler için bebek bakım odaları ve çocuk eğlence odalarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Ayrıca müşterilerinin eğlenceli bir yolculuk geçirmesi için bir çok film ve müzik alternatifine yolcu televizyonlarında yer vermektedir. Diğer bir yandan yeme - içme konusunda müşterilerine geniş bir portföy sunmaktadır. Aynı zamanda acil durumlar için yapılması gerekenler hakkında uçak personeli yolcuları bilgilendirme hizmeti sunmakta ve yolcularını bilinçlendirmektedir.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Hainan Hava Yolları Firması İçin Yorum Yap


Hainan Hava Yolları

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()