Popüler Gulf Air Bahrain Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Bahreyn Krallığının ulusal taşıyıcısı olan Gulf Air, 1950'de faaliyete başlamış ve Orta Doğu'da kurulan ilk ticari hava yolu şirketlerinden biri haline gelmiştir. Gulf Air, üç kıt'ada bulunan 25 ülkedeki 42 şehre hizmet veren önemli bir uluslararası taşımacılık şirketidir. Şirketin 4.000’in üzerinde çalışanı bulunmaktadır. Şirketin uçuş filosunda; Airbus 330 200 A, Airbus 330 200 B, Airbus 321 ER, Airbus 320 200, Airbus 320 ER ve Boeing 787 9 uçakları hizmet vermektedir.

Faaliyet Alanları

Gulf Air Bahrain, hava yolu yolcu taşımacılığı, uluslararası kargo ve bakım hizmetleri yapmaktadır, yıllık olarak 7,5 milyon civarında yolcu taşımaktadır. Şirket, Körfez, Orta Doğu, Avrupa, Hint Yarımadası ve Uzak Doğu arasında önemli bağlantılar kurmada önemli bir rol oynamıştır. Bölgede ve dünya çapında uçuşlarda 60 yılı aşkın tecrübesi ile Gulf Air, bugün bölgedeki en deneyimli profesyonel kargo hizmetlerinden birini sunuyor. Gulf Air, 2004 yılında Orta Doğu'da düzenlenen ilk Formula 1 Grand Prix'i olarak tarihe geçen FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX'in baş sponsoru ve bienalin Resmi taşıyıcısı olmuştur.

Şirketin Uçuş Yaptığı Bölgeler

Şirket, Afrika’da; Addis Ababa, Casablanca ve Hartum, Avrupa’da; İstanbul, Frankfurt, Bakü, Atina, Londra, Paris, Moskova ve Tiflis, uzak Doğuda; Manila ve Bangkok, Arap yarımadasında; Medine, Kuveyt ve Dubai gibi 12 şehre, Hint Yarımadasında; Karaçi ve Delhi gibi 17 şehre ve Mena bölgesinde ise Bağdat ve Beyrut gibi 8 noktaya uçuş yapmaktadır.

Hizmetleri Nelerdir?

Şirketin kabinlerinde; yerleşik masaj özellikli son teknoloji ürünü Flat Bed koltuklar (3m uzunluğunda özel alan yaratan ve yatak olma özelliğine sahip), gürültü önleyici kulaklıklar ve 15.4 inç sınırsız eğlence ekranı bulunmaktadır. Uçuş esnasında sunulan değişik özelliklere sahip yemeklerin (çocuk menüsü ve diyet yemekleri gibi) bir çoğu uçaktaki şef tarafından hazırlanmaktadır. Şirketin internet sitesi üzerinden şirket doktorundan uçuşla ilgili bilgi alınabilir, engelli ve tıbbi yardıma ihtiyaç duyan yolcular ise check in esnasında bilgi vererek uçuş esnasında yardım alabilmektedir. Şirketin bekleme yerleri ve bilet satış gişeleri de her türlü konfor düşünülerek hazırlanmıştır.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Gulf Air Bahrain Firması İçin Yorum Yap


Gulf Air Bahrain

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()