Popüler Garuda Indonesia Uçak Seferleri

Firma Hakkında

1947 yılında KLM Interinsulair Bedrijf olarak kurulan hava yolu, dünyanın önde gelen hava yolları ve küresel hava yolu ittifakı SkyTeam'in 20' nci üyesidir.

Garuda Indonesia Hava Yolları Şirketi Hakkında Kısa Bilgi

Garuda Endonezya, Endonezya'nın en büyük takımadası olan bayrak taşıyıcısıdır. Garuda Indonesia hava yolları şirketi, 40'tan fazla yurt içi ve 36 uluslararası destinasyona uçmaktadır ve Skytrax tarafından Dünyanın En İyi Bölgesel Hava yolu olarak seçilmiştir.

Garuda Indonesia Hava Yolları işletmesi, bağlı olduğu ülkenin en büyük hava yolu şirketlerinden biri olmakla birlikte gerçekleştirmiş olduğu çok sayıda ittifak ve iştirakle birlikte büyüme potansiyeli en fazla olan hava yolları şirketlerinden biridir. Garuda Indonesia hava yolları firması, Los Angeles , Paris , Roma , Fukuoka , Adelaide , Johannesburg , Kahire ve Avrupa'nın diğer şehirlerine düzenli olarak tarifeli seferler düzenleyerek, tüm dünyada kapsamlı bir uçuş ağı işletmektedir. Aynı zamanda 1949'da ilk kez uçuşunu gerçekleştiren Garuda Indonesia Hava Yolları şirketi, bugün yılda yaklaşık olarak 25 milyondan fazla yolcu taşımaktadır.

Garuda Indonesia Hava Yolları Firması Hangi Dünya Merkezlerine Uçuş Gerçekleştirmektedir?

Garuda Indonesia Hava Yolları, Jakarta, Denpasar, Medan ve Makassar'daki merkezlerinden yaklaşık 500 günlük kalkış ile 14 ülkede 133 noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Garuda Indonesia Hava Yolları, Singapur, Şangay, Tokyo, Amsterdam ve Londra gibi destinasyonlara, Asya, Avusturalya ve Avrupa'ya 140 uçağı filosu ile hizmet vermekte ve 2009 yılında Kuantum Sıçraması başladığı günden bu yana rota ağını hızla genişletmesine rağmen hala Manila gibi bir kaç büyük şehre uçmamaktadır.

Aynı zamanda Garuda Indonesia Hava Yolları, Güneydoğu Asya, Doğu Asya, Güney Asya, Orta Doğu, Avusturalya ve Avrupa'daki Jakarta, Soekarno-Hatta Uluslararası Havalimanı'nın ana merkezinden yanı sıra Avustralya ve Asya'ya kadar birçok noktaya düzenli seferler düzenlenmektedir.

Garuda Indonesia Hava Yolları İşletmesi Ne Gibi Hizmetler Sunmaktadır?

Garuda Indonesia Hava yolları, çocuklar için çocuk eğlence odalar, son sürüm teknoloji ile donatılmış tv hizmetleri, ücretsiz Wi - Fi ağı, kişisel bakım ürün hizmetleri, uyku malzemeleri gibi hizmetler vermektedir.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Garuda Indonesia Firması İçin Yorum Yap


Garuda Indonesia

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()