• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1991

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Taipei

 • uçtuğu nokta

  UÇTUĞU NOKTA

  155

 • uçak sayısı

  UÇAK SAYISI

  76

Popüler Eva Air Uçak Seferleri

Firma Hakkında

EVA Airways Corporation olarak bilinen ve kısaca EVA Air Tayvan özel hava yolu firmasıdır. Firma Taoyuan Uluslararası Hava limanı merkezli uçuşlar gerçekleştirmektedir. EVA Air, 18 ülke ve 65 değişik noktaya uçuş hizmeti verir.

Hakkında

1989 yılında Evergreen Group Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucusu Dr. Chang Yung-Fa,tarafından kurulan firma kaliteli hizmet anlayışı ve saygın ulaşım mirasını gökyüzüne taşıdı. 26 adet sıfır uçağa sahip olan firma 25 yılı aşkın bir süredir kaliteli hizmet ve güvenlik sunmaktadır.

EVA, uluslararası kalite derecelendirme kuruluşu SKYTRAX tarafından 5 yıldızlı olarak sınıflandırılmıştır.

Uçuşları

EVA, 1 Temmuz 1991'de ilk uçuşundan bu yana, Asya ve Çin'i Avrupa, Kuzey Amerika ve Okyanusya'ya bağlayan ve 60'dan fazla ana iş ve turistik yere bağlantı sağlamaktadır. Çin'in her bölgesine uçuş yapan ve diğer önde gelen hava yolları ile kod paylaşım uçuşları ile dünya çapında yolcu ve kargo hizmetleri düzenler

Hizmetleri

EVA, air kaliteli hizmet ve sürekli iyileştirme amaç edindi.. Standartları yükseltmeye, olanaklar eklemeye ve yolcuların check-in ve yatılı deneyimlerini, dikkate alma, etkileşim ve dikkati içeren özelleştirilmiş bir yaklaşımla geliştirme devam etmektedir.

Boeing 777-300ER'leri filoya sahip olan firma dokunmatik ekranlı eğlence sistemleri, elektronik cihazlar, şarj çıkışları ve Boeing 777-300ERs, Wi-Fi ve global dolaşım için bağlantılara sahiptir.

ikramları çok çeşitli, lezzetli ve sağlıklıdır. 70'den fazla Boeing, McDonnell Douglas ve Airbus uçağı filosu vardır. Yaratıcı ve yenilikçi bir hava yolu şirketidir Eva Air.

Önce güvenlik diye Eva Air hava yolu firması uçaklarının bakım ve işleyişini periyodik olarak yapmaktadır. Eva air hava yolu şirketi dünyanın en güvenli 10 hava yolundan biri olan Airline Ratings.com tarafından derecelendirilmiştir.

01 Temmuz 1991'de ilk uçuşunun açılışından bu yana EVA Air şu anda Afrika dışında 78 uçakla 4 kıtaya yayılmış ve halen operasyon ağını ve filosunu genişletiyor.

EVA air en yüksek hizmet ve güvenlik standartlarına olan bağlılığı, ulusal ve uluslararası medya, havacılık endüstrisi grupları, seyahat organizasyonları ve devlet kurumlarından ödüller kazanması gibi, dünya çapında giderek büyüyen hizmet ağına sahiptir.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Eva Air Firması İçin Yorum Yap


Eva Air

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()