Popüler Ethiopian Havayolları Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Etiyopya Hava Yolları, Afrika Kıtasının parlayan incisi olmakla birlikte bulunduğu coğrafyanın en fazla büyüme potansiyeline sahip hava yolu şirketlerinden bir tanesidir. Gerek kurduğu ortaklıklar gerekse yapılan iştirakler Etiyopya Hava Yollarının büyüme potansiyelini ortaya koymaktadır.

Etiyopya Hava Yolları Hakkında Kısa Bilgi

Etiyopya Hava Yolları, tarifeli ve geçici müşteri barındıran hava yolları için uluslararası ve bölgesel yolcu hizmetleri ve kargo hizmetleri için kapsamlı bir yer hizmetleri sunmaktadır. Ethiopian Hava Yolları, kaliteli hizmet vermektedir ve müşterilerini her zaman memnun etmeyi amaçlamaktadır.

Ethiopian Hava Yolları, Addis Ababa Hava Yollarının varış ve kalkış süreçlerini ve yerli hava limanları ile modern tarımsal yer destek teçhizatı, yüksek eğitimli ve kendini işine adamış kadroları yönetmek için gerekli yer hizmetlerinin tüm yönlerini kapsamaktadır. Her yıl Etiyopya Hava Yolları, Addis Ababa hava alanı merkezinde yedi milyondan fazla yolcu ve 200 ton kargo taşımaktadır.

Etiyopya Hava Yolları Nerelere Uçuş Gerçekleştirmektedir?

Etiyopya Hava Yolları, dünyada İstanbul, Ankara, Berlin, Paris, Madrid gibi merkez olarak nitelendirilebilecek şehirlere kargo ve yolcu taşımacılığı yapmakta olan uluslararası bir hava yolu şirketidir. Ancak Etiyopya Hava Yolları uçuşlarını daha çok kıta içerisinde sürdürmektedir. Aynı zamanda Etiyopya Hava yollarının Türkiye üzerinde Atatürk Havalimanında ofisleri bulunmaktadır.

Etiyopya Hava Yollar Yolcularına Ne Gibi Hizmetler Sağlamaktadır?

Etiyopya Hava Yolları yolcularına bir çok olanak ve imkan sağlayan hizmetler vermektedir. Bu hizmetler şu şekilde karşımıza çıkmaktadır.

- Çocuklu ailelerin ihtiyaçlarına göre çeşitli hizmetler bulunmaktadır

- Çocuk bakım odaları, Kişisel bakım odaları gibi bir çok hizmeti bünyesinde barındırmaktadır.

- Yolcularına geleneksel dünya mutfaklarından bir çok lezzeti sunmaktadır.

- Yolcuların eğlenceli vakit geçirmeleri için yüzlerce binlerce film ve müzik içeren Tv'ler yolcuların kullanımına bırakılmaktadır.

- Aynı zamanda uçak içinde Ücretsiz Wi- Fi ağı mevcuttur.

- Uyku uyumak isteyen yolcular için battaniye ve yastık gibi temel uyku malzemeleri hizmetleri bulunmaktadır.

- Aynı zamanda kişisel bakım yapmak isteyen yolcular için kişisel bakım setleri yolculara verilmektedir.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Ethiopian Havayolları Firması İçin Yorum Yap


Ethiopian Havayolları

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()