Popüler Emirates Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Emirates Hava Yolları, Dubai merkezli bir hava yolu firmasıdır. Bu firma dünya çapında bir üne sahiptir ve öne çıkan pek çok noktası vardır. Elbette genel anlamda lüks konsept üzerine kurulu bir hizmet anlayışı vardır. Hal böyle olunca da zaman zaman bilet ücretleri normalin üzerinde olabilir. Ancak Emirates sık sık kampanya düzenlemekte olan bir hava yolu firmasıdır. Dolayısıyla sektör hakkında bilgi sahibi olan bir kimse rahatlıkla uygun fiyatlı bilet temini yapabilecektir.

Bu Firmanın Uçuş Noktaları Arasında Nereler Yer Alıyor?

Emirates Hava Yolları esasında Dubai üzerinden uçuşlarını gerçekleştirir. Ancak dünya çapındaki bazı noktalara da Dubai üzerinden olmayan uçuşlar icra etmektedir. Örnek olarak bu firmanın Latin Amerika'da bu gibi uçuşları vardır. Aynı zamanda firma en geniş uçuş ağına sahip olan firmalar arasında da son derece önemli bir yere sahiptir. Nihayetinde firmanın Türkiye'ye de direkt uçuşları bulunmaktadır. Bu uçuşlar zaman zaman codeshare olarak da organize edilebilmektedir.

Firma Tarafından Ne Gibi Hizmetler Sunuluyor?

Firma her şeyden önce yiyecek ve içecek hizmetleri ile öne çıkar. Gerek ekonomi gerekse de business class yolculara gurme yemek seçenekleri sunulur. Aynı zamanda bu yiyecekler için herhangi bir ek ücret talep edilmesi de söz konusu değildir. Yolculara sunulan seçenekler arasında alkollü içkiler de mevcuttur. Buna ek olarak bu firma uçak içi eğlence paketi konusunda da son derece iddialı bir konuma sahiptir. Öyle ki çok sayıda film ve müzik seçeneği ile pek çok yolcunun gönlünü fethetmiş durumdadır.

Emirates Kalitesi Hakkında Ne Söylenebilir?

Emirates marka imajını ön planda bulunduran bir hava yolu firması olduğundan dolayı her zaman için yolcularına en üstün kalitede hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Bundan dolayı en nitelikli personelleri istihdam etmesinin yanı sıra check in ve bagaj hakkı gibi hizmetlerden pek çoğunu ücretsiz sunduğu gibi uçak içi kablosuz internet hizmetinden de herhangi bir ücret talep edilmesi söz konusu değildir. Bu ve buna benzer tek seferde saymanın mümkün olmadığı pek çok hizmet mevcuttur.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Emirates Firması İçin Yorum Yap


Emirates

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()