Popüler EGYPTAIR Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Egyptair, Mısır kökenli bir hava yolu firmasıdır. Bu hava yolu firmasının merkezi Kahir olmak ile birlikte Mısır'daki diğer şehirlere de seferleri bulunmaktadır. Bu şehirler ise başlıca Şarm El Şeyh, Hurgada ve Luksor'dur. Aynı zamanda firmanın pek çok yabancı ülkeye de seferi bulunur ki bunlar arasında Türkiye de yer alır. Buna ek olarak ortak uçuşlar ile de Mısır'ın Kahir haricindeki şehirleri Türkiye'ye bağlanmaktadır. Bu ortak ya da başka bir deyiş ile codeshare uçuşların icra edildiği hava yolu firması ise genellikle Türk Hava Yolları'dır. Ayrıca belirtilmesi icap eder ki firma bir Star Alliance üyesidir. Dolayısıyla kalitesini ön planda tutması şaşılacak bir durum değildir.

Hava Yolu Şirketi Yolculara Sunulmakta Olan Hizmetler

Uçakta yolculara ücretsiz yiyecek ve içecek seçenekleri sunulmaktadır. Aynı zamanda belirli bir süre öncesinden haber vermek kaydı ile yolcuların özel yemek seçeneklerinden bir tanesini tercih etmesi de mümkündür. Buna ek olarak yolculara battaniye ve yastık gibi hizmetler ücretsiz olarak sağlandığı gibi, bagaj hakkı da bilet fiyatının içerisindedir. Ne de olsa asıl olan marka prestijidir. Bunun yanı sıra firma, yolcularına online check in hizmeti de sağlamaktadır. Her yolculukta ikram edilen yiyecek ve içecekler aynı olmayabileceği gibi, uçulan hatta göre de firma ikramlarda değişiklik yapabilir.

Hizmet Kalitesi Hakkında Ne Söylenebilir?

Egyptair, Star Alliance üyesi bir hava yolu firmasıdır. Yani son derece prestijli bir birliğe üye olduğundan dolayı hizmet kalitesini her zaman için en yukarıda tutmayı hedefler ve en nitelikli personeller ile çalışmaya özen gösterir. Buna ek olarak firmanın envanterinde yer alan uçaklar da her zaman için kaliteli, teknolojik ve güvenli olmak durumundadır. Buna ek olarak firmada business class hizmeti de yer alır.

Egyptair Hava Yolları Uçuş Noktaları

Egyptair, dünya üzerindeki pek çok noktaya uçuş gerçekleştirir. Bu noktalar arasında Türkiye'de yer alır ve Egyptair, İstanbul'a karşılıklı seferler düzenler. Bununla birlikte Avrupa, Afrika ve Asya'daki çeşitli ülkelere düzenlenen seferler de mevcuttur. Şirket ortak uçuş anlaşmaları ile bu ağı daha da genişletmiştir.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
EGYPTAIR Firması İçin Yorum Yap


EGYPTAIR

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()