Popüler China Southern Hava Yolları Uçak Seferleri

Firma Hakkında

China Southern Hava Yolları, dünyanın en fazla yolcu taşınan ve filo büyüklüğü açısından dünyanın en büyük altıncı büyük hava limanıdır.

China Southern Hava Yolları Şirketi Hakkında Bilgi

China Southern Hava Yolları, Çin Southern Airlines Company Limited , Baiyun Bölgesi , Guangzhou , Guangdong Eyaleti , Çin merkezli bir hava yolu şirketidir .China Southern hava yolu işletmesi, yeniden yapılandırılması sonrasında 1 Temmuz 1988 tarihinde kurulan Çin Sivil Havacılık İdaresi ile yurt içi hava yollarının birleştirilmesi ile yeni yapısına kavuşmuştur. Böylelikle hava yolu şirketi, dünyanın en fazla altıncı yolcu taşıyan ve Asya kıtasının ise en büyük hava yolu işletmesi olma özelliğini taşımaktadır.

China Southern Hava Yolları, Guangzhou Baiyun Uluslararası Havalimanı'ndaki ana merkezleriyle ve Pekin Başkent Uluslararası Havalimanı da dahil olmak üzere günlük 208 destinasyona 2.000 'den fazla uçuş gerçekleştirmektedir. China Southern Hava Yolları Şirketinin, hava yolu logosu, mavi kuyruk yüzgecinde bir kapok çiçeğinden oluşmaktadır.

China Southern Hava Yolları İşletmesi Hangi Seyahat Noktalarına Uçuşlar Kaldırmaktadır?

China Southern Hava Yolları Firması, dünyada birçok farklı seyahat noktasına günlük 2000'nin üzerinde aktarmasız uçuşlar kaldırmaktadır. Diğer bir yandan ise China Southern Hava Yolları İşletmesi aktarmasız uçuşlar da gerçekleştirmektedir.

China Southern Hava Yolları Firması, Çin Halk Cumhuriyeti'nin bütünü kaplayan ve Asya kıtasının her noktasına yayılan, Güney ve Kuzey Amerika, Avrupa, Afrika ve Okyanusya kıtasını birleştiren, milletler arası bir hava yolu ağı inşa ederek çok geniş bir uçuş haritası oluşturmuştur.

Bu Hava Yolu İşletmesi Yolcularına Ne Gibi Hizmetler Vermektedir?

China Southern Hava Yolları İşletmesi, yolcularının her türde taleplerine cevap verebilecek hizmetleri düşünüp, tasarlayan ve gerçekleştiren bir hava yolu firmasıdır. Bu hava yollarının vermiş olduğu hizmetler şu şekildedir.

- Engelli bireylerin rahat ve engelsiz bir yolculuk geçirebilmesi için her türlü olanak sağlanmıştır.

- Çocuklu aileler için birçok çocuk bakımı için gerekli teçhizat ve bir bakım odası hizmeti vermektedir.

- Yolcuların uçuş süresince kişisel bakımlarını gerçekleştirebileceği bakım malzemeleri sunmaktadır.

- TV, Wi - Fi ağı, filmler ve müzikler gibi yolculuğu eğlenceli hale getirecek teknolojik gereçler sunmaktadır

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
China Southern Hava Yolları Firması İçin Yorum Yap


China Southern Hava Yolları

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()