Popüler Azerbaijan Hava Yolları Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Azerbaijan Hava Yolları ya da kısaltılmış adı ile söylemek icap eder ise Azal, Azerbaycan'ın bayrak taşıyıcı hava yolu firmasıdır. Bu firma Türkiye'deki pek çok şehre direkt uçuş gerçekleştirmektedir. Bu şehirlerden en önemlileri Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya'dır. Bununla birlikte yakın zamanlarda Trabzon üzerinden yeni bir hat açılması da gündemdedir. Firmanın yapısına genel bir bakış ile yaklaşmak gerekirse ağrılıklı olarak geniş gövdeli uçaklardan meydana gelen bir filosu olduğunu ifade etmek yanlış olmayacaktır. Bununla birlikte, firma hizmet kalitesi bakımından da son derece iddialıdır.

Yolculara Sunulmakta Olan Hizmetler

Azerbaijan Hava Yolları, yolcularına pek çok hizmeti bir arada sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de online check in kolaylığıdır. Bu sayede yolcular sadece bagaj teslim bankosuna uğramak suretiyle gerekli işlemleri yaparak uçağa gidebilirler. Bunun yanı sıra firmada business class sınıfı da mevcuttur. Dİleyen yolcular farkını ödemek şartı ile business konforunda bir uçuş deneyimi de yaşayabilirler. Aynı zamanda ekonomi sınıfı da pek çok firmayı aratmayacak kadar konforludur. Ne de olsa Azal, markanın imajını ön planda tutmayı hedefleyen bir hava yolu firmasıdır.

Hava Yolu Tarafından Sunulan Yemekler

Uçakta yolculara sunulan yemekler pek çok yolcu ve pek çok bağımsız otorite tarafından beğenilmektedir. Buna ek olarak yolcular daha önceden özel yemek siparişlerini de verebilirler. Ancak bilinmesi gerekir ki, Azal yemeklerinde domuz eti ve domuz mamullerini kullanmamaktadır. Bundan dolayı İslam inancına sahip olan yolcuların ayrıca bir yemek seçimi yapmasına gerek yoktur. Fakat alerji, vejetaryenlik ve benzeri yeme alışkanlıkları gibi özel durumlara karşı yolcular hassasiyetlerine uygun yemekleri belirli bir süre öncesinden haber vermek suretiyle hazırlatabilirler.

Azerbaijan Hava Yolları Uçuş Noktaları

Azal, Bakü merkezli bir hava yolu firmasıdır. Bu nedenle uçuşlarının pek çoğunu Bakü üzerinden gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda Azerbaycan'ın ikinci büyük şehri olan Gence üzerinden de çeşitli uçuşlar gerçekleştirilir. Nihayetinde Londra ve Bodrum gibi hava meydanlarına da bu firma ile ulaşmak mümkündür. Özetle Azal son derece geniş bir uçuş ağını barındırır.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Azerbaijan Hava Yolları Firması İçin Yorum Yap


Azerbaijan Hava Yolları

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()