Popüler Atlasglobal Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Atlasglobal Hava Yolları, Türk sivil havacılık sektöründe en uzun süredir faaliyet göstermekte olan firmalar arasında yer almaktadır. Gerçekten Türk Hava Yollarından sonra sektörün de en önemli temsilcileri arasında yer alır. Şüphesiz ki bu durumda uyguladığı birtakım ilgi çekici politikaların ve ilginç reklam fikirlerinin de etkisi vardır. Söz misali Atlasglobal Hava Yolları her yolcusuna iç hatlarda yirmi kilogram bagaj hakkı sunar. İşte bu hak, Türkiye'deki tüm firmalardan çok daha fazladır. Buna ek olarak iç hat ya da dış hat olarak fark etmeksizin her seferde ücretsiz ikram seçenekleri sunulmaktadır. İşte sadece bunlar dahi hava yolu ile seyahat eden yolcular açısından son derece önemli unsurlardır.

Uçuş Ağı

Hava yollarının tercih edilebilir olup olmadığını belirleyen en önemli unsurlardan bir tanesi de uçuş ağıdır. İşte bu uçuş ağı, Atlasglobal açısından düşünüldüğü zaman son derece geniştir. Gerek yurt içi gerekse de yurt dışında pek çok noktaya uçuş gerçekleştirmekle beraber bu firmanın Ankara varışlı ya da kalkışlı herhangi bir uçuşunun olmadığını bilmek de yararlı olacaktır. Buna ek olarak firma, Ermenistan'ın başkenti Erivan'a direkt uçuş icra eden yegane yerli hava yolu firmasıdır. Bunun yanında Ukrayna'da, Balkanlar'da ve Avrupa ile Asya'da da Atlasglobal çok sayıda hava meydanına karşılıklı seferler icra eder. İşte bu seferler, yolcular açısından bu firmayı her daim tercih edilebilir kılar.

Yolculara Sunulan İkram Seçenekleri

Atlasglobal Hava Yolları her zaman için yolcularına ücretsiz ikram seçenekleri sunar. Bu ikramların neler olduğu seferde sefere değişkenlik gösterdiği gibi business class ile ekonomi plus adı verilen sınıf arasında da farklılık olacağı açıktır. Bu ikramlar ekonomi plus için genellikle sıcak sandviç ve kekin yanında sıcak ve soğuk içeceklerdir. Uzun mesafeli uçuşlarda ise seferin parkuruna göre sıcak ve soğuk yemekler servis edilmektedir. Yolcular uçuştan belirli bir süre öncesinde kendi hassasiyetlerine göre özel yemek siparişinde de bulunabilir. Elbette yolculara sunulmakta olan bu özel yemek imkanı, sıcak yemek servisi yapılmakta olan uzun yollar için geçerlidir. Yoksa iç hat uçuşlarında halihazırda tercihe konu geniş bir ikram yelpazesi söz konusu değildir.

Uçak Filosu

Atlasglobal Hava Yolları'nın filosunun tamamı Airbus marka uçaklardan meydana gelir. Bu uçakların tamamı son teknoloji ile donatılmış olmak ile birlikte son derece güvenlidir. Elbette bu uçakların bu denli güvenli olmasının sebepleri arasında pilotların ve teknik hizmetlerin son derece başarılı işler yapması da gösterilebilir. Ne de olsa Atlasglobal kendi uçuş akademisini dahi kurmuştur ve pilotlarından pek çoğu bizzat kendi yetiştirmiş olduğu pilotlardır. İşte tam olarak bu nedenden dolayı personel kalitesi yönünden tereddüt etmeye hiçbir surette gerek yoktur. Zira tüm yolcuların canı emin ellere emanettir. Bununla birlikte kabin ekipleri ve yer hizmetleri de her zaman için müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için gayret gösterecektir.

Ücretsiz Servis Aracı Hizmeti

Atlasglobal Hava Yolları, pek çok noktada ücretsiz servis araçları sağlıyor olması ile de son derece popüler bir firma haline gelmiştir. İlgili şehre sadece günde bir adet uçakları iniyor da olsa Atlasglobal bu servis hizmetini asla aksatmaz ve hem gelen hem de giden yolcular için bütünüyle ücretsiz bir hizmet sunar. Aynı zamanda bu ücretsiz servis hizmetlerinin İstanbul'da bulunmadığını da belirtmekte fayda vardır. Ancak birtakım dış hat uçuş noktalarında Atlasglobal şehir içi ücretsiz servisleri mevcuttur ve bunların hangi noktalar olduğunun bulunması adına firma ile irtibata geçilmesi yerinde olacaktır.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Atlasglobal Firması İçin Yorum Yap


Atlasglobal

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()